רבים זוכרים אותה בתור הבת של גדעון סער ומתקשים לשכוח את הסערה התקשורתית סביבה וסביב האקס השחקן הערבי אמיר חורי, אבל כבר חצי שנה עברה מאז ש"המפקדת" בכיכובה של אלונה סער, התפוצצה על המסך. זמן לא קצר לאחר מכן, סער השיקה באופן רשמי את הזוגיות עם כוכב הרשת החרדי, מלך זילברשלג.

הבוקר (ראשון) היא הגיעה להתראיין ב"חדשות הבוקר" אצל ניב רסקין, ולא כל כך התחברה לשיח התמידי סביב אביה שר המשפטים גדעון סער או סביב בן זוגה החרדי.

עד כמה זה מטריד שאומרים הבת של גדעון סער?
"התרגלתי. זה לא מטריד, זה לא נעים כי יש לי שם פשוט ולא צריך. יודעים כבר שאני שחקנית. אני מבינה למה זה מעניין ופיקנטי אבל זה עדיין לא מתחבב עליי שכל הזמן אומרים בת זוג של מי אני והבת של מי אני, לא צריך כל הזמן לקשר אותי לגברים בחיים. אני חושבת שכבר הוכחתי מי אני".

את חושבת שתמיד יגידו את זה?
"אבל גם המקצוע של אבא וגם שלי הם דינמיים וכל הזמן יש את הדבר החדש שקרה עם אבא, תפקיד חדש, זה תמיד רלוונטי. למה לא לדבר גם על אמא שלי, אני מדברת עליה בראיונות וזה תמיד נחתך כי זה לא פיקנטריה". 

גדעון סער, אלונה סער (צילום: alonasaar, מתוך instagram)
"למה לא לדבר גם על אמא שלי"? אלונה ואבא גדעון סער | צילום: alonasaar, מתוך instagram

בניגוד לאביה שכבר שנים נמצא בפוליטיקה, אותה דווקא הפוליטיקה לא מעניינת בכלל. "אני לא עוקבת אחרי החיים של עצמי, אז בטח לא אחרי החיים של אבא", אמרה אלונה. "פוליטית הדעות שלי ושל אבא שלי לא דומות, אבל להגיד ימין ושמאל זה כזה 2010, אז התמונה יותר מורכבת. בגדול הוא בימין ואני בשמאל, אבל אנחנו נמצא דברים שאנחנו משתלבים בזה".

יהיו כאלה שיגידו לך - את באור הזרקורים וזה חלק מהעולם, אז לגיטימי שידברו על בן הזוג שלך ועל אבא שלך.
"אני לא מוותרת על פסיק ממה שאני רוצה להשיג כי יקשרו וידברו. בטח לא את הבחירות המקצועיות שלי שהן הרבה לפני בחירות בני הזוג שלי. אני לא מתלוננת על זה, זה פשוט המצב, אני לא חייבת לעוף עליו, אני אדם בוגר ואני מתמודדת עם זה".