את ימי ההסגר בישראל בשל התפשטות הקורונה, כפי שסיפרנו לכם לפני ימים ספורים, מעבירה קסניה טרנטול עם בחור העונה לשם כרמי עמר, בן זוגה החדש. כרמי בן ה-49 הוא גרוש ואב לשני ילדים ולמרות פער הגילים והסטטוס השונה - השניים התאהבו זה בזו ואף נמצאים באותה הדירה בזמן הסגר.

הידיעה על הזוגיות של קסניה עלתה גם אצלנו, בחשבון האינסטגרם של mako סלבס, בצירוף תמונה זוגית של השניים מחובקים בספה. הטוקבקים הקשים לא איחרו מלהגיע ורבים כתבו תגובות נוסח: "גולדיגרית", "הוא סבא ג'פטו" ו"תפסיקי ללכת עם גברים מבוגרים רק בשביל כסף".

עמרי בן נתן מגן על קסניה (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם)
התגובות שקסניה ספגה | צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם
עמרי בן נתן מגן על קסניה (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם)
צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

קסניה עקבה אחר התגובות בעמוד האינסטגרם שלנו והשיבה לכל המלעיזים: "אני קוראת את התגובות ופשוט מזדעזעת! מאחלת לכולכם את האושר שיש לי. קצת חשבון נפש לא יזיק לכם! בריאות ושלווה לכולם".

עמרי בן נתן מגן על קסניה (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם)
התגובה של קסניה | צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

מי שגם עקב אחר התגובות הלא פשוטות שספגה קסניה הוא האקס שלה, עמרי בן נתן, שהגיב גם הוא: "אני לא אחד שקורא תגובות, אבל הפעם הפנו אותי כמה אנשים לראות את התגובות לגבי הפוסט הקודם", כתב עמרי, "אז יש לי רק דבר אחד להגיד לכל אותם חסרי הדעת ובעלי היד הקלה על המקלדת: דווקא בשעה הזאת, בזמן שכולנו למדנו קצת לקבל פרופורציות ולהבין מה העיקר ולהפסיק להתעסק בטפל, דווקא עכשיו הייתי מצפה מכם אחרת".

View this post on Instagram

היי שלום: תכירו את בן הזוג החדש של קסניה טרנטול • עכשיו בסטורי שלנו ✏️: @ifathilleli

A post shared by mako סלבס (@makocelebs) on

"עצוב לי לראות שיש אנשים שזורעים שנאה בכזאת קלות דעת ואני מרחם עליכם!", המשיך עמרי, "קסניה, אני יודע שגידלת עור של פיל וזה עובר לידך, אבל ממני אלייך: שתדעי רק אהבה ולא משנה באיזה צבע ובטוח שלא משנה מה הגיל שלה! אהבה זאת אהבה".