מגי טביבי, מורן אטיאס, גל גברעם ואפילו טיטי איינאו, אלה הן רק חלק מרשימת הנשים המוכרות שעלו לכותרות בשנה האחרונה יחד עם שמו של השף טום אביב. בין ניהול ארבע המסעדות המצליחות שלו, טום הצליח לעורר לא מעט עניין במדורי הרכילות - ועכשיו הגיע הזמן לעשות סדר.

השף התארח בתכנית "שמח בבידוד" עם אמירה בוזגלו שמשודרת לייב באינסטגרם שלנו ב-mako, ונשאל על הכל. "חלק ממערכות היחסים שאומרים שיש לי זה שמועות. מספיק שאני וטיטי נעמוד ביחד על אותה מדרכה וכבר יש אייטם שיש לנו רומן. האמת שזה לא היה ולא נברא, אנחנו רק חברים טובים", אמר טום.

View this post on Instagram

don't waste your time looking back you're not going that way. Ink by @yuda_tattoo and @eliavtattoo . sunglasses by @moscotnyc . @opticana_official

A post shared by Tom Aviv טום אביב (@tom_aviv) on

האמת שאתם מתאימים.

"באמת? האמת שיש לי בעיה, היא גבוהה ממני. זה נראה לי יהיה לי קצת קשה, אבל אולי אני אקנה עקבים. האמת שאמא שלי יותר גבוהה מאבא שלי, אז זה בסדר. את מנסה לעשות פה שידוך?".

ומה היה עם מורן אטיאס?

"מורן מהממת, אבל החיים זה טיימינג. הקורונה הגיעה וכינסה אותי לתוך עצמי. היה לי נורא קשה להתמודד עם עוד אדם ולתת למישהי תשומת לב. לא היה מגיע למורן. אני חושב שיכולנו לעבור קשיים, אבל הגיעה תקופה שכינסה אותי נטו בעצמי, אי אפשר להיות בזוגיות כשאתה עסוק רק בעצמך. הרגשתי שאני לא יכול לתת תשומת לב לעוד אנשים".