מאז שסיפרנו לכם שבת אל לוי, יוצאת "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12), נפרדה לאחרונה מאסף חנג'רי, בן הזוג שמילא את חייה מרגע הפרידה שלה ושל החתן ששידכו לה בתוכנית, יוגב אלקיים, לוי נמצאת בביקור בארץ. 

"החיים טובים", אומרת בת אל הבוקר לפאנל "חדשות הבוקר" (קשת 12) עם ניב רסקין. "אני במקום טוב בחיים, זה שאני לא בזוגיות עכשיו אנשים חושבים 'אוי ואבוי עברת את כל הדרך ואת עכשיו עדיין רווקה' אבל לא, יש בחירות בחיים ובחרנו בסוף לא להיות ביחד כי זה לא הסתדר וטוב לי".

View this post on Instagram

A post shared by Bat-el Levi (Bel)♦️ בת-אל לוי (@bel_archdesign) on

מנסים לשדך לך?

"אני כל הזמן מקבלת שידוכים מהסביבה, אפילו ברחוב. שבוע שעבר הלכתי לביקור חולים של חברה וניסו להכיר לי שם".

ואת נענית להצעות הכיר לך?

"אנשים שמכירים לי אז כן, אבל אם פונים באינסטגרם אז לא. קודם כל אני מפחדת בגלל מה שקרה לצוקית עם המתחזה. לפעמים גם שולחים לי הודעות מוזרות - 'את באה אליי היום בלילה?', 'חיכיתי לך חצי שנה'. אנשים חושבים שיש להם בעלות עלייך כי הם מכירים אותך".

קשה יותר היום?

"הרבה יותר קשה. גם כשאני הולכת לדייט אני מרגישה שהוא מגולל את כל סיפור החיים שלי. אני באה מאוד ערומה לדבר הזה וזה מפחיד. אין בי חרטה על התהליך שעשיתי, פשוט צריך לדעת איך להתמודד עם זה".

מה השתנה בך מאז התכנית?

"קודם כל קיבלתי יותר בטחון. ראיתי את עצמי בזוגיות על המסך וזה גרם לי להבין את החולשות והחוזקות שלי, איפה אני מתגמדת ומגמשת מידי ואיפה אני צריכה להשמיע את הקול שלי".

על סצנת החתונה שלה ושל יוגב אלקיים שהוקרנה לה בפאנל, בת אל לוי אמרה: "זה לא עושה לי כלום. עברתי כל כך הרבה מאז, אני במקום אחר. אני מסתכלת על העבר וכל כך התבגרתי מהסיטואציה. אני ויוגב לא שמרנו על קשר. אני על הקו עכשיו אבל ברגע שיהיה מישהו אני אשאר במקום שהוא נמצא בו, אני אלך עם בן הזוג שלי לאן שצריך ללכת, אני מאוד מאמינה באהבה".

מה החולשות שלך?

"אני מוותרת מידי, אני טובה מידי. אני צריכה יותר לעמוד על שלי ולא להתגמש מידי. אני רוצה שיהיה לכולם טוב אז לא בא לי דרמות. זה לפעמים לרעתי".

מה את מחפשת?

"אני לא יודעת. אני מחפשת בנאדם טוב, שאוהב את החיים שלו, משפחתי, רוחני ושיהיה חיבור טוב, בלי דרמות. לחיות בכיף ולהקים משפחה בכיף".