כבר כמה חודשים שהמשבר של ג'קי אזולאי ובעלה ישראל נמצא בכותרות, ולמרות ניסיונות גישור ושלום בית, השניים פתחו בהליך גירושים בתחילת החודש והחליטו לפרק סופית את החבילה. היום (שישי) היא הגיעה לאולפן של גלית ואילנית, וסיפרה על התגובות מהסביבה שתמיד מצביעות עליה בתוך האשמה העיקרית, בגלל הדומיננטיות שלה.

"כל מה שאני צועקת ואומרת זה מכאב עצום", חשפה ג'קי, כשהתייחסה לקטעים בהם היא ובן זוגה ישראל מתווכחים על הנושא הכלכלי בבית.

"לא מבינים אותה נכון", אמרה אילנית לוי. "אותי עצבנה הדיכוטומיות שעושים – או שגבר בגד או שהאישה רעה. הרי שאם הגבר היה עומד על שלו לא היו אומרים שהוא דומיננטי מדי. הרגשתי שכואב לך שלא מבינים מאיפה את מדברת". 

ג'קי אזולאי ובן זוגה (צילום:  adomeitfilm)
יישארו חברים טובים. ג'קי אזולאי וישראל | צילום: adomeitfilm

"מצד אחד רוצים לרומם אישה חזקה ויש כוח נשי", השיבה ג'קי, "אבל קיבלתי תגובות נוראיות מנשים. מצד שני היו תגובות מנשים שאמרו לי 'אנחנו בול במצב שלך, יש לנו בעל כזה שהוא נראה שקט וחמוד ואנחנו ההפך, ולנו תמיד קוראים ביצ'יות ולא בהכרח אנחנו ביצ'יות'. יש המון משקל למילים לטון הדיבור. אף פעם לא אמרתי לישראל 'תביא סכום כזה או אני אביא סכום כזה'. אני צריכה לראות מאמץ, השתתפות. זה שבגלל שאצלי זה יותר קל לא אומר שאתה יכול להוריד רגל מהגז, כי אז אני מרגישה ניצול. יש שריטות ויש דברים מפעם, אבל פה באמת נכשלנו".

אתם תישארו חברים?
"ברור, אני שרופה עליו. ישראל הוא בן אדם מקסים וטוב, אין לתאר".