מערכת היחסים של אייל גולן ורוסלנה רודינה לא הסתיימה בטוב. בשנים האחרונות השניים נפגשו בבתי משפט, שיגרו אמירות הדדיות קשות והכריזו בגלוי שהקשר ביניהם נע רק סביב יאן, בנם המשותף. אתמול (ב') יאן הקטן סיים גן חובה וחגג במסיבת סיום עם כל החברים, שבועות ספורים לפני שהוא עולה לכיתה א'.

האמא המרוגשת רודינה, שיתפה בסטורי שלה חוויות ממסיבת הסיום ומרוב חגיגיות אפילו חרגה ממנהגה ותייגה את האקס והאבא ברגע מרגש במיוחד - יאן וחבריו לגן שרו ביחד את השיר של אבא אייל ואחותו הגדולה אליו, "ילדי המרפסות".

גולן, שמרבה לשתף בסטורי תיוגים מהסוג הזה, שיתף גם את הסרטונים המרגשים של בנו, אך השמיט מהם, שלא כהרגלו, את שמה של המתייגת רוסלנה. נכון שמדובר בספקולציה שיכולה להתפרש כמוגזמת, אבל רוסלנה והסובבים אותה שמו לב בדיוק כמונו.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

חבר קרוב של רוס סיפר: "זה הצחיק אותה, עד לאן אפשר להגיע? היא תייגה אותו בלב שלם - הוא אבא של הילד וגם לו מגיע להיות חלק מהחגיגה, והוא בתגובה הסיר את השם שלה. השיח בין החברים היה שזה בגלל שהוא מפחד מדניאל".

"אייל לא מתעסק בדברים האלה ומרבה לשתף בסטורי תיוגים שלו", חבר אחר הוסיף: "פה זה ברור שהוא במכוון לא שיתף את זה שרוסלנה תיייגה אותו בסטורי, ולמרות שזה קטן זה הצליח להכעיס אותה ולבאס אותה - היא כיבדה אותו והוא לא זרם".

מסיבת הסיום של יאן גולן (צילום: instagram)
מחק את שמה מהתיוג. הסטורי שפרסם אייל גולן | צילום: instagram

ואם תקשיבו טוב לסרטון של יאן ששר את "ילדי המרפסות" של אבא אייל והאחות המושלמת אלין, תשמעו את רוס אומרת ברקע: "מרגש השיר של אלין ושל זה", ובזה אנחנו רואים את תמצית מערכת היחסים של השניים.

זמן קצר לאחר פרסום הידיעה, אייל גולן מחק את הסטורי המדובר ובו שמה של רוסלנה לא הופיע. דקות ספורות לאחר מכן, גולן פרסם את הסטורי מחדש יחד עם שמה של רוסלנה. מה אומרים? לא אומרים.

View this post on Instagram

A post shared by RR (@ruslanarodina) on