צילום וראיון: הילה סלפטר

את מיכל אנסקי אנחנו רואים על מסכי "מאסטר שף" פעמיים בשבוע לפחות, אבל הבוקר (ד'), יממה אחרי שחשפה שהיא נמצאת בחודש רביעי להריונה השלישי, פגשנו אותה דווקא על סט הצילומים של קולקציית הקיץ החדשה של "גולף", להם היא משמשת פרזנטורית.

"אני מרעננת את המלתחה, עליתי מידה!", סיפרה לנו אנסקי בחיוך. "האמת היא בעד עכשיו ברוך השם, לפי הספר. והמידה היא חלק מהעניין. אני מרגישה טוב כשאני בהריון, אני אוהבת להיות בהריון ואני גם שמחה שיש פה הרבה אופציות שנוחות לי, מתאימות לי, מאווררות ואלגנטיות".

את יודעת מה כבר יש לך בבטן?

"כן. יש לי עוד בת. ברכה גדולה בשביל שתי הבנות שלי. גבריאלי לא מבינה עדיין מה קורה אבל דניאלה בשמיים וזה בדיוק מה שהיא רצתה. לקטנה תהיה אחות כמעט תאומה לגדול איתה ואני שמחה גם בשבילה. כוח נשי".

מיכל אנסקי (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
קורנת מאושר. מיכל אנסקי מצפה לבת שלישית | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

בתקשורת ידעו כבר על ההריון אבל לא פרסמו. מה את חושבת?

"הטלפון הראשון שקיבלתי מהרכילות היה שלושה שבועות אחרי שגיליתי בעצמי. אני חושבת שזכותה של כל אישה לקבוע את הרגע שבו היא מספרת לעולם. לעשות את זה באופן עצמאי. יש דרך הרבה יותר אישית ואינטימית לספר את זה ורציתי לעשות את זה בזמן שלי ובאמצעים שלי.

תמיד חלמת על שלושה ילדים?

"חלמתי על הרבה ילדים ורציתי המון ילדים בבית. ואז ככה הגעתי לגיל 38 עם ילדה אחת ולא בזוגיות יציבה וכבר התחלתי להתרחק מהחלום, אמרתי יכול להיות שהסיפור שלי הוא אחר ואז הקלפים נטרפו כשהכרתי את אייל. נתנו עבודה כמו שאומרים. אני מאוד מאוד שמחה".

מיכל אנסקי (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
חלמתי על הרבה ילדים ורציתי המון ילדים בבית". מיכל אנסקי על הסט | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור