הבוקר (ד') סיפרנו לכם שאחרי שש שנות זוגיות וארבע שנות נישואים, שלומית מלכה ויהודה לוי נפרדו. בחודשים האחרונים רצו שמועות רבות על הפרידה של השניים, בעיקר משום שהם לא נראו יחד ולא פרסמו תמונות משותפות, והיום נודע כי השניים הפרידו כוחות - ואף סיפרו לחבריהם הקרובים על הפרידה.

שלומית מלכה מעבירה את הימים האחרונים בחופשה פוטוגנית במלדיביים יחד עם חברותיה הטובות ביותר. החבורה משתפות תמונות וסרטונים מעוררי קנאה ומשדרות עסקים כרגיל, אבל בין אחת התמונות שפרסמה חברתה הטובה, ליקי רוזנברג, ניתן לשים לב שטבעת הנישואים של שלומית כבר לא על ידה.

בתמונה ניתן לראות את דר זוזובסקי, ליקי רוזנברג, לירן כוהנר, שביט ויזל ושלומית מלכה כשהן יושבות בחדר מלון מפואר עם פרחים בשיער וחיוכים ענקיים. התמונה עלתה לרשת כבר לפני קרוב ליממה, אבל רק עכשיו, עם הידיעה על הפרידה של שלומית ויהודה, הגולשים שמו לב שטבעת הנישואים של שלומית לא מופיעה בתמונה. 

 שלומית מעבירה את ימיה במלדיביים כשהיא מוקפת בחברותיה הטובות ביותר. בסרטונים ובתמונות ששיתפה היא נהנתה מקוקטיילים בשעות הבוקר, מפגישות מפתיעות עם חיות אקזוטיות ומסלפים פוטוגניים עם החברות, וכנראה שברגעים אלה הן מחבקות את הכוכבת, שעוברת פרידה דרמטית מבן זוגה.

החופשה של שלומית מלכה (צילום: Instagram)
קוקטיילים על הבוקר. החופשה של שלומית מלכה | צילום: Instagram
החופשה של שלומית מלכה (צילום: Instagram)
רק חיוכים. החופשה של שלומית מלכה | צילום: Instagram

יהודה לוי ושלומית מלכה הכירו בשנת 2015, שנתיים אחרי הפרידה הסופית של יהודה מהאקסית המיתולוגית, נינט טייב. השניים התחילו לצאת כששלומית הייתה בת 21 בלבד ויהודה בן 35, וכבר ברגע שהכירו היה ברור שהם רציניים מתמיד. מאז הם פרסמו זוגיות מאוהבת בעמודי האינסטגרם שלהם, עד שלפני מספר חודשים יהודה נעלם מעמוד האינסטגרם של שלומית - והשמועות התחילו. התמונה האחרונה ששלומית פרסמה בה יהודה מופיע הייתה במרץ 2020, והתמונה האחרונה שיהודה העלה של בת זוגו הייתה במאי 2019.