צילום וראיון: רומי גיאור

בעוד כחודש דנה זרמון בת ה-28 תקבל לעולם את בנה הראשון, אבל אפילו ההריון המתקדם (והחום הגדול של חודש יוני) לא עוצרים את הדוגמנית היפהפיה. תפסנו את הכוכבת על סט הצילומים לקמפיין החדש של Bio-oil, והיא גילתה לנו את התשובות לכל השאלות הכי חשובות. "אני אמורה ללדת ב-22 ביולי, אבל מתי שהוא ירצה לצאת – אנחנו נקבל אותו", היא אמרה. "יש לנו שם עתידי, אבל לא נקדים את המאוחר".

איך את מתמודדת עם השינויים הפיזיים בהריון?

"הרבה יותר טוב ממה שדמיינתי", היא ענתה. "חשבתי שזה יהיה רגע מאוד קשה עם הרבה סטרס, עצבים ולחץ. הגוף משתנה ויש הרבה דברים במסע הזה, אבל קבלה ואהבה עצמית זה משהו שתמיד היה לי ועכשיו אפילו יותר. אני כדנה כבר לא האישיו. הגוף שלי עובד במשהו הרבה יותר חשוב ועושה משהו יותר חשוב מהמידה במכנסיים או מכמה עליתי, אז נתמודד עם כל השאריות אחר כך, רק שיצא בריא ושלם".

דנה זרמון (צילום: שי כהן ארבל)
"אני כדנה כבר לא האישיו". דנה זרמון | צילום: שי כהן ארבל

איזה אמא את תהיה?

"אני רוצה להאמין שאני אנסה להיות קלילה, עד כמה שאפשר. את דואגת ליצור חסר ישע שיחייה וינשום. יהיה סטרס, אבל אני לא רוצה להיות מאלה היסטריים על ניקיון".

ושאלת השאלות: את תחשפי את התינוק?

"לא מההתחלה. אני אתן זמן רגיעה והסתגלות, וכשירגיש נוח לי ולגיא אז ברור. השיתוף זה חלק בלתי נפרד מהיומיום שלי, אני לא אמרח את זה. התפקיד שלי כאמא זה האדם שיצרתי. אני מניחה שמתישהו זה ישתחרר לי, אבל אני לא יודעת מתי".

דנה זרמון (צילום: דודי חסון, יחסי ציבור)
"רוצה להיות אמא קלילה". דנה זרמון ההריונית | צילום: דודי חסון, יחסי ציבור