בעקבות עלייה דרסטית במספר החולים שהגיעו כמעט ל-5,000 ביום, ביום שישי הקרוב מדינת ישראל תיכנס לסגר שני שימשך כשלושה שבועות. בזמן שרבים מהאזרחים מנצלים את הימים שנשארו לסידורים חיוניים ואחרונים לפני סגירה - אירית רחמים ארגנה לבן הזוג שלה, עמוס לוזון, מסיבת יום הולדת עם עשרות מוזמנים.

מפיקת החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג ידועה ביכולתה להרים מסיבות יוקרה לכל מי שהתקציב בידו, וכשהגיע הרגע לציין את יום הולדתו של לוזון, רק הגיוני שרחמים תשלוף את כל השפנים מהכובע ותרים הפקה של פעם בחיים. על אחת כמה וכמה, כשהלוקיישן, ביתו המפואר של הזוג, מאפשר לה לעשות ככל שעולה על רוחה.

עשרות אורחים הגיעו לחגוג לאיש העסקים והבעלים של קבוצת מכבי פתח-תקווה, להנות מאוכל ברמה גבוהה, אלכוהול חופשי והופעות פרטיות של עומר אדם ונסרין קדרי. אם זה לא נשמע לכם יקר מספיק, לוזון תועד על ידי הבת שלו, אור, כשהוא מפזר וזורק עשרות שטרות כסף על קדרי, חלקם מצאו את עצמם שוקעים בבריכה, בזמן שהיא מופיעה על הבמה. 

מספיק רק מבט חטוף בתיעודים שעלו ברשתות החברתיות של אורחי המסיבה בשביל לגלות שרוב רובם המכריע של המוזמנים, לא עטו מסכות לפניהם. החברים ובני המשפחה של לוזון מצולמים כשהם רוקדים צמוד בחצר הבית, מתחבקים, אוכלים וצוחקים ללא שום ציות להנחיות משרד הבריאות. 

View this post on Instagram

A post shared by Irit Rahamim | אירית רחמים (@iritrahamim) on

כזכור, רחמים התראיינה לא פעם ולא פעמיים ודיברה על המחיר הכבד שמשלמת תעשיית ההפקות והאירועים בעקבות העלייה בתחלואה וההגבלות הכבדות שמטיל משרד הבריאות. 

מטעמה של אירית רחמים נמסר בתגובה:

"המסיבה נערכה במרחב פתוח והיו בסך הכל 35 מוזמנים, ילדים משפחה והעובדים של עמוס. היו קפסולות והקפדנו מאוד על ההנחיות".