מאיה בוסקילה העלתה היום (רביעי) בעמוד האינסטגרם שלה, ברכה אישית ומרגשת לרגיל יום הולדתו התשיעי של בנה לני. "כמה לעזאזל אפשר לאהוב? היום אני מרגישה שלפני לני אולי לא חייתי באמת", כתבה בוסקילה. "בכל יום הולדת שלו אני מרגישה שזאת יום ההולדת גם שלי, שכל שנה אני נולדת מחדש לחיים מלאים בכל מה שרציתי. אין יום שאני לא נהנית מהאיש הקטן הזה שילדתי".

בין כל התגובות המפרגנות והאוהבות, הייתה גם אחת שהצליחה לעורר את כעסה של מאיה: "אני במקומך דואגת לבריאות שלו ולמשקל העודף שיש לו לפי התמונה", כתבה אחת המגיבות. "ילדים שמנים סובלים בבית הספר ובכלל. לצערנו ומניסיון אישי, ילד שמן זה לא ילד מאושר וסובל מבחינת חברתית. לתשומת ליבך".

View this post on Instagram

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila)

בוסקילה, שלא הצליחה להתעלם מהתגובה, העלתה מספר דקות לאחר מכן תמונה נוספת של בנה לני וכתבה: "היום לני שלי חוגג 9. אהוב ליבי פרח שלי, זה לא סוד שאני מגדלת אותו לבד, אם יחידנית במלוא מובן המילה. בהחלט לני שלי יותר רגיש, יותר פגיע. החיים שלנו יותר חשופים, הסיפור שלו ידוע לכולם. שיתפתי הבוקר תמונה שלו שאני אוהבת מאד, איחלתי לו מזל טוב. בין המברכים, הייתה מקללת שביקרה וכתבה על משקל הגוף של הבן שלי, וכמה זה בעיניה לא בריא".

"ואם היה לו אינסטגרם?", המשיכה בוסקילה, "ואם הוא יתקל בתגובה הזאת? נשברתי, הלב שלי שבור. הידיים שלכם קלות על המקלדת, אני אספוג הכל אבל עד הבן שלי. מזל טוב לאהבת חיי. שאמא תאהב אותך עם כרס או בלי, ומה ששלנו נפתור בינינו ילד קסם שלי". 

נוסף על כך, בוסקילה העלתה סטורי עם צילום התגובה הפוגענית, וכתבה: "לעולם לא עושה שיימינג, אבל יש גבול. אם את אמא את צריכה להתבייש בעצמך. ואם כבר הודעה אז בפרטי. יש פה ילדים שמסתכלים ולוקחים דוגמא מהחוצפה שלך". 

התגובה בפוסט של מאיה בוסקילה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram