צילום וידאו וראיון: דניאל אלרם סיטי

אחרי תקופה עמוסה ואינטנסיבית כשופט מעורב רגשית ב"כוכב הבא" וכיכוב על במות הפסטיגל התובעניות, ואחרי פרידה מתוקשרת שכללה גם ביטול אירוסים עם הדר חיון בת ה-19, איתי לוי סוף סוף נסע לקחת קצת פסק זמן ולנקות את הראש דווקא בניו יורק.

זמן קצר אחרי שחזר ארצה, לוי התייצב הבוקר בסט הצילומים של חברת האופנה "לי קופר", להם הוא משמש פרזנטור. את היום הזה הוא העביר יחד עם הפרזנטורית החדשה (והרווקה גם כן) ירדן ויזל, ולא במסיבת הרווקים של אייל גולן בסוצ'י.

"הכל היה כיף. תודה רבה לניו יורק על חופשת בת שבועיים וזהו חוזרים לעבוד", סיפר לנו לוי על הימים העמוסים שמצפים לו מיד עם חזרתו לארץ: "אני אוהב חופשות אבל מצד שני אני מאוד אוהב לעבוד. חזרתי עם כוחות להמון פרויקטים בשנה הקרובה, ברוך השם אין תלונות".

איתי לוי לי קופר, מרץ 2020
"אני אוהב חופשות, אבל אוהב גם לעבוד". איתי לוי האהוב, הבוקר בצילומי הקמפיין | צילום: יחסי ציבור

אחרי הסרטון שראינו, יש סיכוי לזוגיות חדשה?

"זאת הייתה מלצרית חמודה שבסך הכל אמרתי לה תודה רבה על השירות".

זה היה נראה הרבה יותר קרוב מזה.

"את יודעת איך זה, זה מועדון, מדברים. 'טנק יו, טנק יו וורי מאצ'".

חשבת שאם תטוס לחו"ל לא יטרחו לשלוח לנו סרטונים שלך גם משם?

"אני לא תמיד מבין באיזה מקום אני נמצא ואני אמשיך להיות אדם כזה. אני שומר על הטבעיות שלי, על האדם שבי, על המקום שבאתי ממנו. אני לא חי את כל הכוכבות ולא את כל בלבולי המוח. נהניתי מכל רגע והיה לי כיף נורא".

איתי לוי לי קופר, מרץ 2020
"זאת הייתה מלצרית חמודה שבסך הכל אמרתי לה תודה". לוי על הסרטון הבלעדי שפרסמנו | צילום: יחסי ציבור

לאחרונה שמנו לב כי לוי הפסיק לעקוב אחרי עמוד האינסטגרם של "ליאם הפקות" (חברת ההפקות של המנטור שלו, אייל גולן) וכשהתכוונו לשאול אותו על זה ולתת לו את המקום להכחיש או לאשר את הפרידה המקצועית -איש יחסי הציבור של הזמר התערב בשיחה, כעס, צעק ועצר את הראיון. כל זה בזמן שלוי ישב מובך, מחוייך ומוכן עם תשובה לשאלתנו.

את היחצ"ן של הזמר, שום דבר לא עניין. הוא עצר בגופו את הראיון, התלהם ונזף בכתבת שלנו שבסך הכל הגיעה לסט לעשות את עבודתה נאמנה. רק אחרי הרבה שכנועים ורגע של רגיעה, הסכים היחצ"ן לאפשר לה להמשיך ולסיים את הראיון שהתחילה.

בסופו של דבר, היה זה לוי עצמו שהצליח להרגיע את הרוחות ואת הכתבת, כשהציע לה כוס מים קרים והביע המון אכפתיות והתחשבות כלפי הסיטואציה המורכבת שנוצרה על סט הצילומים.

"היחסים עם אייל מצוינים ותמיד היו מצוינים. אני שמח שהוא נהנה בסוצ'י". סיפר לוי ואז הסביר את סיבת ההעדרות המפתיעה מהחגיגות: "יש אנשים שגם עובדים ויש אנשים שעבדו כל החיים שלהם והגיע הזמן שלהם לבלות ולהינות. מסיבת רווקים, מגיע לו, ואני הכי שמח בשבילו, שהוא נמצא עם אנשים שאוהבים אותו ומחבקים אותו. זה הכי חשוב".

לחתונה אתה מגיע?

"אני מגיע כאורח. אני עובד באותו יום, אני אסיים את ההופעה שלי ואגיע, אני אשמח וארקוד איתו, אני הכי מאושר בשבילו".

היחסים שלך ושל דניאל טובים?

מה זאת אומרת, ברור, אנחנו מדברים המון ואני אוהבת אותה נורא ושמח בשבילה".

אתה על הסט עם ירדן ויזל. אתה רווק, היא רווקה - אפשר להתחיל לפנטז?

"מה שאלוהים רוצה זה מה שיקרה, אנחנו באים בטוב".