צילום וריאיון: ניצן גריב

אמש (ראשון) התקיימה ההשקה של העונה השלישית והאחרונה של "להיות איתה", הסדרה שיצר אסי עזר - וההתרגשות הייתה בשיאה. אל שורת השחקנים המופלאה, שכוללת בין היתר את רותם סלע, הילה סעדה, אביב אלוש ועופר חיון, הצטרפו עוד כוכבים וכוכבות, ביניהם יעל אלקנה, בר זומר ואפילו קורל סימנוביץ' ההריונית.

אסי מצידו, חווה בשבוע האחרון התרגשות כפולה - גם מהשקת העונה החדשה של "להיות איתה" וגם מהעובדה שהוא ואלברט אסקולה, בן זוגו, עומדים להפוך להורים לתינוקת קטנה, שתגיע לעולם בהליך פונדקאות שהשניים עשו.

איך זה להיות בפרמיירה של השנה?
"מאוד מרגש ומשמח, אני אוהב את הסדרה הזאת מאוד. איזה כיף שהגענו לרגע הזה, ארבע שנים חיכינו לו. אני מת שהאנשים בבית יראו את הפרק הזה, זה פרק שמתחיל בבום ונגמר בבום. בעונה הזאת יהיו ארבעה פרקים, כל פרק הוא קצת כמו סרט. הם מאוד יפים ומפתיעים, יהיה סוף לסיפור שארבע שנים כבר עומד במקום - תאונת דרכים. אני שמח שאנחנו נעבור את התמונה הזאת".

מה הולך להיות בפרק הראשון?
"אני יכול לספר שכשהראיתי לכמה חברים שלי את הדקה הראשונה, היא גרמה להד בחדר. יש פה סצנות מאוד מצחיקות ומרגשות, ואני לא חושב שמישהו יכול לדמיין את הסיפור של העונה הזאת".

כיאה לאסי, הוא החליט לשמור את הסיפור של העונה בהפתעה, ואפילו הכריח את שאר השחקנים לשמור על הכל בסוד - ולהימנע מלתת ספוילרים. "איימתי עליהם כל כך שלא יספרו שום דבר", אמר עזר. "אני רוצה שתהיה פעם אחת חוויה של לצפות במשהו מבלי שאתה יודע מה הולך לבוא. כמו פעם, לפני שהרסו לנו סדרות".

יש מלא ספקולציות ברשת וכולם משתגעים.
"שום דבר ממה שקראתי ברשת הוא הסיפור של העונה. עמוס לא מאבד את הזיכרון, נועה לא מאבדת את הזיכרון, שום דבר לא קורה".

מגיע לך מזל טוב כפול. איך ההתרגשות מהסדרה והתינוקת?
"מאוד מתרגש באופן כללי. על שניהם עבדנו במקביל, עכשיו הכל מתרכז לשבוע אחד. 'להיות איתה' זה הבייבי שלי כבר 11 שנה, היום הוא מתחיל להסתיים, והילדה שתגיע בעתיד תמלא את החסר".

איך זה הרגיש כשקיבלתם את הבשורה על הילדה?
"זה היה רגע מדהים ששלח אותי ל-48 שעות של התקף חרדה, אבל זה עדיין היה מדהים. היינו בסלון, ראינו טלוויזיה ואז קיבלנו הודעה מהפונדקאית שזה קורה, היא בהיריון, לא ידענו איך להגיב, למי להתקשר, מה לעשות". 

רותם, שכנראה תעשה הרבה בייביסיטר לתינוקת של אסי ואלברט, הגיעה בלבוש מנצנץ וחשפה כי היא בין הראשונות שידעו על הבשורה המרגשת. 

הוא מוכן להיות אבא?
"הכי מוכן שיש".

מי יותר מוכן, הוא או אלברט? 
"נראה לי שניהם".

כמה את הולכת להיות פעילה שם ולעזור להם?
"כמה שהם יצטרכו. עדיין לא התחלתי לתת להם טיפים, אבל אני אהיה שם, אם הם יצטרכו אותי אני אשמח לעזור. מתרגשים מזה ממש האמת".

פרסמת תמונה של הבת שלך והרשת התחרפנה.
"אני לא בטוחה שהרשת התחרפנה וזה גם לא משנה, זו הבת שלי ואהבת חיי, והלב של החיים שלי, אז פחות אכפת לי מה אנשים אחרים מגיבים".

את חושבת שמישהו מהילדים שלך ילך בעקבותייך לעולם הזה?
"שאלה טובה. הגדולה בעניין, האמצעית לא מעניין אותה והקטן עוד קטן. אבל את יודעת, הכל עוד יכול להשתנות".

גם קורל סימנוביץ' ההריונית, שתשחק בעונה החדשה של "להיות איתה", סיפרה על החוויות בהיריון השני: "החלק הקשה היה בהתחלה, אבל הוא עבר", סיפרה קורל. "עכשיו קצת יותר בסדר, מרגישים את העייפות - היריון". 

את כבר חושבת על שמות?
"יש מאגר של אופציות, אבל אני חייבת להיסגר על עצמי. אנחנו אוהבים שמות בינלאומיים כאלה שמתאימים לכל מדינה".

את מתרגשת, אתם מתכוננים?
"האמת שהיריון שני זה קצת יותר בנונשלנט, כל הלחץ הוא יותר בהיריון הראשון. אבל בטח עוד מעט תגיע ההתרגשות של להתחיל לארגן דברים, לקנות, החדר".

מה עם סרג'י, אתם מתרגשים ביחד? הוא פה איתך בארץ?
"הוא היה אמור להגיע, לצערי הוא לא הצליח. אבל הוא מחכה ממש לראות את הפרק מחר בטלוויזיה, כבר הכנתי לו אותה על הערוץ הישראלי בברצלונה".