זה כבר תקופה שידה של רותם סלע האהובה נמצאת בכל. בין אם מדובר בקמפיינים המשותפים שלה ושל אסי עזר שלוכדים את תשומת הלב בכל הפסקת פרסומות, דרך הקמפיינים שהיא מובילה בעצמה, הנחייה משותפת שלה ושל עזר ב"כוכב הבא" וגם תפקידי משחק מגוונים שהיא עושה בכישרון רב.

בימים האחרונים, הכוכבת נבחרה להיות הפרזנטורית הראשית של רשת רהיטי המעצבים הבינלאומיים "KAZA" בשנתיים הקרובות. על פי הפרסומים שהגיעו אלינו מהחברה עצמה, הקמפיין עתיד להכניס לכיסה של סלע סכום מסחרר של למעלה ממיליון וחצי שקלים חדשים.

רותם סלע
כוכבת. רותם סלע המושלמת | צילום: אינסטגרם, asafbabo

כזכור, עד לא מזמן סלע ובן זוגה המקצועי והחבר הכי טוב שלה אסי עזר, היו הפנים של רשת עיצוב אחרת. השניים הובילו ביחד את הקמפיין הפרסומי של הרשת וצילמו לא מעט פרסומות משעשעות וזכורות שהפכו למזוהות עם המותג הגדול. סלע תעמוד בגפה בראש הקמפיין הנוכחי ותוביל אותו עצמאית.

רותם סלע פפראצי, פברואר 2020
מבוקשת בעולמות הפרסום. רותם סלע | צילום: פול סגל

על פי הסובבים, ברגע שרותם סייימה את ההתקשרות שלה עם מותג העיצוב הקודם, פנו אליה מהחברה החדשה ולאחר משא ומתן הצדדים חתמו על חוזה שווה במיוחד.

 

מוש סארגה, בעל החברה, מסביר את הבחירה:

"רותם היא דמות אהובה. השילוב בין היותה מובילה ומצליחה, ובה בעת בעלת הומור עצמי ונגישות, עונה על ערכי המותג של KAZA ששמה לה מטרה להנגיש לציבור איכות ריהוט בינלאומית במחירים שפויים".