אמני ישראל נמצאים בעיצומה של מחאה לא פשוטה בכלל ורבים מהזמרים והשחקנים דורשים מהממשלה לא למוטט את עולם התרבות וההופעות. בימים לא פשוטים אלה, כשאין אישור לקיים הופעות והצגות מחשש להתקהלויות והדבקות המונית בוירוס הקורונה, רוב האנשים שאנחנו רגילים לראות מככבים על הבמות - מצאו את עצמם חסרי תעסוקה ברגע.

לאחרונה הייתה זו מירי מסיקה ששמה עלה לכותרות לאחר שאמרה כי היא מתכננת למכור את ביתה בשל המשבר הכלכלי. ימים ספורים לאחר ההתבטאות הזו, מירי הבהירה כי היא צחקה שאמרה זאת וכי אין באמירתה כל אחיזה במציאות. כעת, כך אנחנו מגלים בזכות קבוצת הפייסבוק שלנו "עובדות לא חשובות על סלבס", אברהם טל מנסה למכור את הגיטרה הותיקה שלו.

הזמר פרסם בקבוצת יד שניה בפייסבוק כי הוא מוכר גיטרה שמלווה אותו לא מעט שנים ויוצרה בשנת 2008. הוא מבהיר כי הוא ניגן בגיטרה המיועדת למכירה בכל אלבומיו, וכי יש בה ערך רגשי רב. המחיר, אם תהיתם, עומד על 14 אלף ש"ח.

אברהם טל מוכר את הגיטרה
הפוסט שפרסם אברהם טל למכירת הגיטרה | צילום: צילום מסך, פייסבוק

"זה פוסט שהוצא מהקשרו", מבהירים לנו מקורבים ומנסים להכחיש כל קשר בין מכירת הגיטרה לבין מצבו הכלכלי של אברהם. "הוא מוכר גיטרה שלא בשימוש ועומד לרכוש אחת שמי שמבין בגיטרות, יודע שהיא יקרה יותר. הפוסט שלו עלה והפך ויראלי כי אנשים הסיקו מסקנות שזה מטעמים כלכליים. זה ממש לא נכון, מדובר בעניין מקצועי בלבד. כל השאר זו פרשנות", הוסיפו מקורבים לזמר.

מטעמו של אברהם טל נמסר: "לאברהם יש אוסף מרשים ומהמם של גיטרות ולפעמים, כמו כולנו, גם הוא רוצה לשנות ולהתחדש. את הגיטרה שמוכר הוא משדרג לאחת עם סאונד אחר ומעניין, לטובת פרויקט חדש עליו הוא עובד. את כל זאת תוכלו לשמוע במופע החדש שמתבשל ממש בימים אלו".