דניאל גרינברג ואייל גולן נאלצו לקבל החלטה לא פשוטה בעקבות הנחיות משרד הבריאות. למעלה מאלף מוזמנים היו אמורים להגיע מחר (ה') למסיבת החתונה שלהם במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל", אך הזוג קיבל בשורה כי לא ניתן לקיים אירועים המוניים מעל מאה אנשים בו זמנית.

את החתונה שהפיקה אירית רחמים הגדרנו כבר לא פעם כאירוע העשור. די ג'יי עופר ניסים שוריין, הופעות נסגרו ומדובר באירוע חד פעמי בשווי למעלה ממיליון שקלים חדשים, כולל עיצוב האולם, תפאורה ושאר פינוקים אותם סגרו מראש השניים.

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenberg) on

כפי שסיפרנו לכם, דניאל ואייל החליטו לערוך את החופה בשעת השקיעה. עשרות בני משפחה וחברים קרובים בלבד הוזמנו לחופה המצומצמת ולאחר מכן הייתה אמורה להתקיים המסיבה ההמונית באולם הנבחר, אך כעת נודע כי השניים יערכו רק את החופה כמתוכנן ובמתכונת מצומצמת של מאה אנשים בלבד ויצמדו להוראות החוק החדש.

בשורת סטוריז שפרסמה דניאל גרינברג היא תיעדה פגישה עם מפיקת האירוע, אירית. דניאל שידרה אופטימיות והגיבה על ביטול המסיבה, בעוד שאירית ציינה את אכזבתה הרבה ואת העובדה שהיא ועוד מספר מפיקים עבדו וטרחו לא מעט על האיוונט.

"אני לא מפסיקה לקבל הודעות שאתם משתתפים בצערי", אמרה דניאל, אני ממש מודיעה לכם שהכל בסדר", המשיכה. "אני מקבלת את זה בחום ואהבה ואני מבינה. זה קודם כל הבריאות".

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenberg) on