רגע אחרי שהיא צבעה את השיער לבלונד וחזרה ללוק שהיינו רגילים אליו לפני מספר שנים, אביבית בר זוהר התיישבה על הספה בביתה ברחובות, שם היא גרה יחד עם אמה, והתראיינה ל"שמח בבידוד" עם אמירה בוזגלו אצלנו בלייב באינסטגרם mako.

"אני מאוד רגישה. מה שפוגע בי עד היום הן בנות רעות", אמרה אביבית לאמירה. "הן כותבות לי שאני נערת ליווי, מלא נשים כותבות לי דברים קשים. למה? כי אני עם חזה גדול? כי אני בהירה עם עיניים כחולות? שואלים ממה אני משתכרת ובמה אני עובדת. אני עובדת הרבה יותר ממה שכל אחת יכולה לדמיין ומשתכרת בכבוד, אני לא צריכה אף גבר. גם אם גבר הולך וקונה לי, זה לא עניין של אף אחד. ככה בא לי. אני עושה מה שבא לי וככה זה צריך להיות. אני לא סוחטת גברים ולא עומדת עם אקדח מולם. לבנות, בגלל קשה להן להכיל שאני מקבלת ומקבלת, הן אומרות שאני נערת ליווי. יום אחד אני אקבל סיבוב ואתבע את כולן".

את הזכרת את השאלה הזאת. מאז שאנשים יודעים שאני ואת חברות תמיד שואלים אותי מאיפה הכסף שלך. את חיה בדירות פאר, במגדלי יו בשכירות של 16 אלף ש"ח לחודש. רוצה לענות על זה?

"איזה כסף? מי כמוך יודעת מה זה להיות מפורסמת. יש לי את האינסטגרם שלי, אני מפרסמת בו המון דברים ומותגים ואני מקבלת על זה כסף. כמובן פלוס מע"מ (צוחקת). אני עושה הרצאות בכל הארץ, אני פרזנטורית של מותג "פלורמר", אני עושה פגישות אישיות אחד על אחד. אם זה לא כסף להכניס כל חודש, אז אני לא יודעת מה זה כסף. אז גם שאני עובדת ומרוויחה סכומים יפים זה לא בסדר? אין לי אף אחד כרגע, אף גבר לא מממן לי את הבית או את היהלומים ולאנשים קשה לקבל את זה. אני יכולה גם לא לעבוד ולעשות הרצאות ולקבל אחלה כסף מהאינסטגרם, אבל אני באמת עובדת קשה".

אביבית בר זוהר, ינואר 2020
"אף גבר לא מממן אותי". אביבית | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אביבית בר זוהר

"מחזר אחרי עכשיו מילארדר", המשיכה אביבית. "אבל אני לא מסוגלת לצאת איתו. הוא בן 50 ויצא עם מישהי מפורסמת בישראל, אבל קשה לי עם זה שהוא בן 50. אני בחיים לא יצאתי עם מישהו בגיל הזה. הוא נראה סבבה, לא חתיך הורס כמו שאני רגילה, מפוצץ בכסף - ואני לא מסוגלת לצאת איתו. עכשיו יגידו 'אבל אביבית אוהבת רק כסף'. חמודים, אם הייתי אוהבת רק כסף, הייתי יוצאת עם בני 60 ו-70, כמו שכולן עושות, אבל אני לא עושה את זה. כל בני הזוג שלי הם צעירים וחתיכים עם ריבועים. אני לא נמשכת למבוגרים".

תגידי, מה את חושבת על ליאור ותקוה מ"האח הגדול" בתור אחת שהייתה שם בבית?

"תראי, אני לא רוצה לדבר לשון הרע, אבל אם גבר לא נמשך בפעם אחת - איך פתאום הוא נמשך? מה השתנה בשבוע? אני סקפטית, אבל מאחלת להם המון המון בהצלחה. מניסיון חיי, אם אני לא נמשכת למישהו, אני לא יכולה להימשך אליו פתאום. לא יודעת. גם אם היא לא הייתה זוכה אני חושבת שהוא היה יוצא איתה, אבל לי קשה שהוא אמר שהוא בכלל לא נמשך אליה ועכשיו הוא פתאום כן נמשך אליה. זו דעתי. 

את היית יוצאת עם ליאור?

לפי המראה? כן. לפי האופי? לא. אני נמשכת לגברים החלטיים, גבר עם כוח, עם מילה... ליאור הפכפך. ירדן, תקוה, לא סגור על עצמו. הוא לא יודע אם הוא כן נמשך או לא. אני צריכה גבר החלטי בחיים שלי, אבל מאחלת להם את כל ההצלחה שבעולם".

אביבית בר זוהר, ליאור דואק, תקוה גדעון
"עכשיו הוא פתאום כן נמשך לתקוה?". אביבית, ליאור ותקוה | צילום: אלמוג גבאי / מתוך האינסטגרם של ליאור דואק