חיי הזוגיות של תום חיימוב וגל גברעם, שהכירו בבית "האח הגדול" והודיעו על מעבר לדירה משותפת בחודש שעבר, מעסיקים לא מעט מהמעריצים. מספיקים רק כמה ימים בלי סטורי משותף - והשמועות על פרידה מתפרצות כמו אש בשדה קוצים.

פגשנו את גברעם על סט הקמפיין החדש של טרמינל X בתל אביב ("קמפיין שחיכיתי לו - פעם הייתי מזמינה מהאתר ועשיו אני מצטלמת אליו. זה סופר מרגש אותי") ושאלנו אותה שם את כל מה שאנחנו יודעים שכולכם רוצים לדעת. כן, גם על אלמוג חדד ויהודה יצחקוב שלא מפסיקים להגיב לאמירות שלה.

"אני לא חושבת שה'אח הגדול' שינה את חיי ואני לא חושבת שאני בן אדם אחר עכשיו. החיים הם בדיוק אותו הדבר פשוט יש יותר עבודה", סיפרה לנו כששאלנו אותה איך זה שכל שבוע היא מקבלת קמפיין חדש. 

גל גברעם בהשקת קולקציה (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
צילום: אור גפן, יחסי ציבור
אלמוג חדד נגד גל גברעם. יוני 2021 (צילום: פול סגל, מתוך instagram)
צילום: פול סגל, מתוך instagram

מה הלאה? מה החלום?

"אני עכשיו בתקופה של זורמת, בואי נראה מה יהיה. כל חיי רציתי משחק. וברגע שאני אמצא את הזמן ללמוד את זה בצורה הכי טובה ומקצועית, אז אני מאמינה שאני אעשה את זה בפול בפוואר. בינתיים אני משקיעה במה שיש. אין לי חלום הכי גדול - אני רוצה עשייה ביום יום, משהו מצליח משלי ובית מטורף - לא חייב בצהלה גם בנתניה, עם משפחה גדולה. החלום הגדול זה בית מטורף שאנחנו גרים עם כל האחים שלי, עם אמא שלי עם הילדים העתידיים שלי, שכולם יגדלו ביחד. אני רוצה קומונה".

על הריב עם יהודה ואלמוג גברעם בחרה לא להגיב, ואילצה אותנו להסתפק בדברים אלו: "די כפרה עלייך תעזבי אותי. אני אפילו לא אמשיך לענות כי זה לא מעניין אותי בשום צורה. שיהיה חיים, שלום, פרנסה וברכה - אני לא רוצה לגרור את זה עוד, לא בא לי לשמוע את הדברים האלה שוב. עשיתי טעות שהגבתי בפעם הראשונה, אני לא מתחרטת אבל וואו כפרה זה בזבז לי כ"כ הרבה אנרגיות. לא רוצה שידברו גם עליהם ככה. מה שיש לי להגיד אני אמשיך לשמור לעצמי".

 

גל גברעם ותום חיימוב (צילום: פרטי, יחסי ציבור)
גל גברעם ותום חיימוב | צילום: פרטי, יחסי ציבור