עם כמה שזה כואב, יש להודות בעובדה שגם חגיגות המימונה השנתיות נמנות עם מספר קורבנות נגיף הקורונה. במקום לארח או להתארח ולהרים בריקודים וחגיגות, נאלצנו להישאר בבתים שלנו. לפחות עשינו את זה מול חגיגות המימונה של אייל גולן ונסרין קדרי בקשת 12, ומתברר שגם אילנית לוי ואלירז שדה, עשו בדיוק כמונו.

רק בשבוע שעבר אילנית סיפרה לנו על מערכת היחסים המצומצמת שלה ושל גולן וציינה כי הם שומרים על יחסים תקינים ומרבים לדבר על ילדיהם בעיקר. למרות זאת, אמש בעיצומן של חגיגות המימונה, עוקבים אדוקים ואנחנו ביניהם, הבחינו שאילנית לוי ואלירז שדה רוקדים לצליליו של  המיתולוגי יחד עם הילדים, אלין וליאם.

View this post on Instagram

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade) on

אחרי שהסבירה לכל העוקבים שלה כיצד להכין את המופלטות, אלירז החל לצלם את המסיבה שהתרחשה אצל הזוג בבית. כשהכיתוב "מסיבה" מתנוסס על וידאו של אילנית מרימה בסלון, ההופעה של אייל גולן ונסרין מתנגנת בפול ווליום ברקע ושדה אף טרח לתייג את גולן באינסטגרם שלו. אם חיפשתם עוד סיבה לאהוב את אילנית לוי, הנה לכם.

אם תהיתם, כמובן שאייל גולן טרח לחלוק עם כולם את הסרטון של אלירז ושיתף אותו בעמוד האינסטגרם שלו. איזו אידיליה מושלמת, שרק ימשיך ככה.

View this post on Instagram

A post shared by אלירז שדה (@elirazsade) on