בחודש יוני, כשאייל גולן חזר מהופעה בפריז היישר לבית מלון בתל אביב, סיפרנו לכם לראשונה על משבר חריף בין הזוג הנשוי וההורים הטריים אייל גולן ודניאל גרינברג. למרות שדניאל הספיקה להסיר את שם המשפחה של אייל מהאינסטגרם - מאז הם מקפידים לשדר עסקים כרגיל.

כעת, מתברר שעל אף העובדה שאייל מככב בסטורי של דניאל על בסיס כמעט יומי עם בתם הפעוטה מיאל ושאר ילדיו באווירה משפחתית - המצב בין השניים רחוק מלהיות כפי שהוא נראה ועל פי מקורבים המשבר הזוגי רק הולך ומחריף.

"דניאל מציירת תמונה שהכל בסדר על מנת לשמור על הילדים מגל תקשורתי קשה ומתוך כבוד לאימהות שלהם", מספר חבר של השניים, "הם חווים טלטלות קשות מאוד לקשר, אבל היא עובדת קשה בשביל ששום דבר לא ידלוף ויעורר שיח תקשורתי".

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אלוני מור,  יח"צ)
מקורבים מדברים על משבר חריף וגירושים. אייל גולן ודניאל גרינברג | צילום: אלוני מור, יח"צ

מקורבים מספרים שהקשיים בזוגיות של השניים נערמו כבר תקופה ארוכה, וכעת המצב כל כך חמור שהמילה "גירושים" נזרקה לאוויר לא מעט פעמים. "הדבר היחיד שמשאיר אותם ביחד זו מיאל וההריון המתקדם של דניאל", מספרים בסביבתם, "כבר שבועות שחפציה של דניאל ארוזים במזוודות בבית והיא עם רגל אחת בחוץ, אבל כל פעם, מסיבות שונות, היא נשארת והשניים ממשיכים בשגרה. המריבות שלהם הן בעיקר בנושא האמון".

"במשך שנתיים דניאל סופגת התנהגות שלא מכבדת אישה ובטח לא אישה בהריון וכל מי שקרוב אליהם כבר שמע מהם על אפשרות של גירושים״, מוסיף חבר נוסף של השניים, "ולא מדובר בהתנהגות הורמונלית של אישה שנמצאת בהריון מתקדם, כמו שלפעמים מנסים לטעון, אלא במשבר של ממש. אייל ודניאל לא מצליחים להעביר יום אחד זוגי בשקט והאווירה בבית ממש לא טובה. המאמצים של דניאל לארח את ילדיו וחבריו של אייל אצלם בבית לעיתים קרובות, עוזרים לפעמים אבל לא מעבר".

בסביבתם יש גם מי שמתעקש שמדובר ב"קשיים שחווה כל זוג", אבל מהצד השני ממשיכים לספר שזה לא המצב. "הוא ללא כל ספק אוהב אותה ולא רוצה לפרק את הבית אך נראה שהוא לא מוכן לוותר על הדרך וההרגלים שלו, מה שלא נותן לדניאל נחת", מספרת מקרובת, "אף אחד לא יופתע אם הם ימשיכו בהצגה הזאת, ואני גם לא אופתע אם יום אחרי שיתפרסם הדבר הזה הם יעלו הכחשה לאינסטגרם כמו שהם אוהבים, אבל זה רק בשביל לנסות להרוויח עוד זמן של שקט עד הלידה של דניאל".

דניאל גרינברג עונה לשאלות. יוני 2021 (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

עוד מוסיפים כי "באופן כללי, בחודשים האחרונים דניאל נמצאת הרבה יותר בבית ועם מיאל ואייל ממשיך בשגרת החיים שלו ללא שינוי. אני לא אהיה מופתע אם ברגע שדניאל תלד היא תעזוב את הבית. המשבר שהם נמצאים בו מאוד עמוק, מדובר במשבר אמון, ורק הסביבה הקרובה מעודכנת במה שבאמת קורה בניהם. כמו שזה נראה כרגע - זה הולך למקום אחד וזה לא מקום טוב".

כזכור, לפני כחודש, ורגעים אחרי המשבר הראשון ביניהם, אייל בילה עם חברים בקפריסין וסרטונים שלו ממסיבות ביקיני עלו לרשת כשאשתו ההריונית מחכה לו בביתם ברחובות, גם אז החלה חרושת שמועות. אבל גם אז, השניים נשארו באותו הבית ונתנו לדרמה מסביבם להירגע מעצמה.

 

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: דודי חסון, מתוך instagram)
צילום: דודי חסון, מתוך instagram
 

דניאל גרינברג מסרה: "אין תגובה".

מ"ליאם הפקות", המייצגים את אייל גולן, נמסר: ״אנו לא מתעסקים ברכילויות. מאחלים לכל עם ישראל שנה טובה ובריאה ושמחים לסמן V כחול על עוד שיר מוצלח״.