כמו רבים בישראל ובעולם, המציאות של איתי לוי השתנתה מאז שנגיף הקורונה התפרץ מחוץ לגבולות סין והגיע גם אלינו. אמש (ד') הוא הופיע בלייב בקשת 12, ללא קהל כמובן, והתראיין ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין. "חייב לומר שאמא שלי נמצאת בקבוצת הסיכון המטורפת של הקורונה הזאת, לאמא שלי יש מועדון פעמיים בשבוע, אמא שלי לא יוצאת מהבית, אני לא יכול אני לבקר אותה, היא לא יכולה לבקר אותי, זה דבר מאוד מאוד קשה", סיפר לוי.

כמה זמן לא ראית אותה? אתה מקפיד לראות אותה מדי יום בדרך כלל.

"אני חושב כבר אולי נראה לי איזה שבוע, שבוע בערך שלא ראיתי אותה. היא הייתה אצלי כי אחותי הגיעה מארצות הברית ומקנדה לפני שלושה שבועות והשתדלנו להביא אותה כל יום, אבל אי אפשר לפגוש אותה כרגע, למרות שאם ישימו אותנו באיזשהו בית משפט שיגיד את מי צריך לקחת - את אמא שלי או אותי, אני אשמח אני ללכת. אני מאמין שהכל יהיה בסדר ואני עושה איתה פייס טיים. מה אני יכול להגיד? את מדברת איתי ואני מזיע".

אני רואה, אני יודעת שאתה רגיש לאמא. אתה אסטניסט במהות שלך? אתה מתקלח עכשיו באלכוג'ל ושומר את המרחק או שאתה יותר קול?

"אני אגיד עכשיו משהו ואני מקווה שלא יתבעו אותי או שיפנו אלי באיזושהי צורה חוקית ויכניסו אותי לאיזשהו מקום לא נכון, אני מאוד אסטניסט. מאוד שומר על ניקיון והכל, אני לא חרדתי בעניין הזה. הקהל שלי בא אלי והקהל שלי רואה אותי ובא לחבק אותי, אני לא מעיף אותו ומזיז אותו לצד ושם איזושהי מסכה. אני מאמין שהכל באמת השם יתברך. מה אני אעשה? אני חייב לחבק את כולם ותמיד אני אחבק את כולם. לא משנה מה יכול להיות".

השתגעת? אתה עדיין מחבק אנשים?

"אני לא מחבק, אבל אספר לך סיפור. חניתי את האוטו שלי בחנייה ושני ילדים ראו אותי וצעקו כזה 'היי איתי לוי איתי לוי איתי לוי' ואז חניתי את האוטו בחנייה והם רצו אליי ואמרו 'אפשר תמונה?', אז חיבקתי אותם. מה אפשר לעשות? מה את רוצה, שאני אעיף אותו ואגיד לו תצטלם איתי משני מטר? נו באמת, עזבי אותך שטויות".