אם 2020 לא הביאה עלינו מספיק צרות, רגע לפני שהיא מסתיימת, נשות הביצה שלנו הפציעו עם טרנד חדש: תמונות ללא ריטוש. מאחורי הכוונה הטובה והמסרים "המעצימים" מסתתרת אג'נדה שסותרת את עצמה, נטלי דדון ואלכסה דול שיתפו תמונות שלהן כשהן מתהדרות זו בצלולייט וזו באקנה, פרשו את משנתן המקבלת, הוסיפו האשטאג ואז חזרו לשתף תמונות ערוכות, מפולטרות ומלאות באיפור.

בזמן שהטרנד החדש זוכה לסיקור נרחב, מגיע למהדורות החדשות ונותן במה למי שמצטרפת ל"אתגר" ה"מורכב", טיטי איינאו חלקה פוסט עם עוקביה, התוודתה על העריכות שהיא מבצעת בתמונות שלה ועל הדרך, בלי לחשוף שמות אבל עם רמזים עבים, עקצה את חברותיה שהובילו את המגמה.

"האמת אני לא נגעתי בתמונה, יש כאלה שאני כן עורכת", כתבה איינאו על רצף תמונות ביקיני שצילמה, איך לא, בדובאי,. "לא אתמם אבל הנקודה היא שאני לא אעלה פוסט אחד עם פצעים על הפנים או צילוליטיס בגוף ויום אחרי אמשיך לרטש את התמונות שלי ואציג שוב מציאות שלא קיימת. מה הפואנטה?".

View this post on Instagram

A post shared by טיטי איינאו (@titiayenew)

"כרגע המסר שאני מקבלת הוא שיש מאחורי הקלעים אבל עדיף להציג את האשליה: אם המסר הוא אנחנו רק בני אדם ויש לנו חסרונות ואנחנו אוהבים אותם אז לכו איתם עד הסוף! קשה לי עם זה שיש בנות שמנצלות מומנטום מעלות תמונה אחת שלא נראית טוב בשביל להיות חלק מהגל אבל תכלס כל שאר התמונות שלהן מרוטשות, מוחלקות ולא אמיתיות".

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

View this post on Instagram

A post shared by A L E X A D O L | self love (@alexa_dol)