צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

הדר חיון הייתה חיילת צעירה שהתפרסמה בעקבות זוגיות מתוקשרת עם איתי לוי. למרות פער הגילים בין השניים, איתי שלף טבעת והציע לה נישואים, אך חודשים ספורים לאחר מכן הם החליטו לפרק את הזוגיות ולבטל את תכניות החתונה.

היום, אם תהיתם, הדר כבר מנסה להשתלב בתעשיית הבידור בפני עצמה. היא מגדירה את עצמה כדוגמנית ואף נבחרה לפתוח את הפקת האופנה "קולי זועק מהאדמה", לזכרן של כל הנשים שנרצחו ע"י בני זוגם. התערוכה תתפרסם באביב הקרוב בשיתוף פעולה עם עמותת רוח נשית - והיינו שם איתה. 

סלבסיכום (צילום: מתוך האינסטגרם של הדר חיון)
"סיבת הפרידה היא שלי ושלו ונשמור את זה ככה". הדר חיון ואיתי לוי | צילום: מתוך האינסטגרם של הדר חיון

"אני מצטלמת היום לפרויקט שמעורר מועדות על אלימות נגד נשים", היא מכריזה. "אני באופן אישי מעולם לא חוויתי משהו כזה, אבל יש המון בנות שכן. זה יכול לקרות לכל אחת. יש המון בנות גם בגילי שחוו את התופעה הזו. אצלי זה לא המצב, אף פעם לא הייתי מודעת שבכלל מדובר בתופעה כזאת רחבה. ההורים שלי תמיד שידרו לנו כבוד ואהבה, אבל אני שומעת ככל שאני מתבגרת על עוד ועוד מקרים מזעזעים".

נחשפת לעולם הבידור כבת הזוג של איתי לוי. עכשיו שזה מאחורייך, עדיין מעניין אותך להיות בעולם הזה?

"אני אגיד את האמת, אין ספק שאיתי הביא לי המון חשיפה. גם לפני איתי קיבלתי הצעות שקשורות לדוגמנות, אבל הייתי צעירה מדי ועוד לא רציתי להיכנס לעולם הזה. גם בחצי שנה הראשונה שלי ושל איתי שמרנו את זה בסוד, כי לא רציתי לקפוץ ישר למים ולהיות באור הזרקורים, עכשיו אני יודעת יותר מה אני רוצה".

ומה את רוצה?

"התחלתי להצטלם בצורה מקצועית וגם לדגמן. לאחרונה התחלתי ללמוד משחק".

ולמרות הכל, קיבלת גם טעימה מהקושי. לא היה קל להיפרד מזמר מפורסם ולהתמודד עם ההשלכות. זה משהו שמרתיע אותך לגבי העתיד?

"אני חושבת שזה קשור לאיך שאני לוקחת את זה. אני לוקחת את זה למקום חיובי".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

עבר זמן מאז שנפרדתם, אבל בכל זאת, את יכולה להגיד למה נפרדתם? עד היום אין תשובה על זה.

"זה שלי ושלו וככה אני מעדיפה להשאיר את זה".

עכשיו שאת ממשיכה בעולם הבידור, יש סיכוי שעוד תתקלי באיתי הרבה.

"זה בסדר גמור. סיימנו את זה בצורה יפה, איתי בחיים שלו ואני בחיים שלי. כל אחד מאיתנו מתעסק בדברים שלו".

מה תגידי למבקרים שיטענו שאת משתלבת בתעשייה רק בזכות הקשר הזוגי שהיה לך?

"אין ספק שהזוגיות שלי ושל איתי נתנה לי חשיפה מטורפת, אבל בלי קשר לזה, מאז שאני קטנה הגיעו אליי הצעות וגם לאמא שלי, ביקשו שאדגמן. אני בעצמי לא רציתי. אני אמרתי לאיתי 'בוא נשמור על זה רחוק מאור הזרקורים'. בהתחלה אני אפילו נרתעתי מהעולם הזה, אבל התבגרתי מאז ואני כן פתוחה להצעות. בחיים לא חשבתי על זה שאיתי הוא מקפצה בשבילי לעולם הבידור, הייתה לי ולו אהבה מטורפת ואפילו לא חשבתי שאני רוצה להיכנס לבידור או לתקשורת".