בקרוב על המסך של "HOT" נזכה לראות את אורטל עמר, שמחה גואטה, רוסלנה רודינה וליטל סמדג'ה מככבות בעונה החדשה של "גולסטאריות". הבוקר (ב') הן הגיעו לבלומפילד לכבוד תחילת הצילומים, שיערכו שבועיים, ואנחנו ניצלנו את ההזדמנות כדי לשאול את עמר כל מה שרצינו לדעת. 

"אני עייפה רצח, לא ישנתי כל הלילה. אמרתי למעצב שיער לבוא ב-05:00 ולא יודעת מה קרה לו - דפק לי על הדלת ב-03:30. אני גם עייפה וגם עצובה, כי אני מתגעגעת כבר לבן שלי". סיפרה, ואנחנו מזכירים כי רק בחודש האחרון, ואחרי לא מעט ריבים מתוקשרים ונתק של חודשים, הקשר בין עמר ובנה, תו פרינס, לבין אביו והאקס בן אל תבורי, חודש.

אורטל עמר ותו פרינס. אפריל 2020
כבר מתגעגעת. אורטל עמר ותו פרינס

 "אני מבינה שזו עבודה וזו חוויה. אני ממש מקווה שיביאו לי אותו לפה. פעם ראשונה שאני נפרדת ממנו ליותר משלושה ימים. השארתי דברים שלי, חולצה, נעליים, שלא ישכח אותי. זה רק שבועיים אבל בזמן אמא זה נצח".

מי ישאר לשמור על תו?

"גם אבא שלו, גם ההורים שלו, גם חבר משותף שלנו. יש לי צי".

את ובן אל חזרתם לקשר אחרי גם לא מעט דרמות משפטיות, איך זה?

"אנחנו בקשר כבר תקופה של חודשיים. כל הריבים היו לא קלים. אנחנו במערכת יחסים טובה ומגדלים את תו ביחד. זה בא מבן אל, הודעה לבבית. לאט לאט חזרנו לדבר והתקרבנו. החלטנו, מספיק עם השטויות והריבים, אין טעם.

זה יהיה קשר הורי או קצת מעבר?

"רק הורי. זאת רק חברות".

בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום: אסי עזר, מתוך instagram)
הסולחה האחרונה. עמר ותבורי | צילום: אסי עזר, מתוך instagram

מה קניתם לתו פרינס ליום הולדת?

"הוא קיבל כל כך הרבה מתנות, בקטע מוגזם. קנינו לו את החברות בינינו, הוא לא קיבל משהו חומרי מאיתנו. החברות שלנו היא הכי חשובה וזו המתנה הכי גדולה שיכולנו לתת לו השנה".