מסיבת יום ההולדת של טיטי נערכה ביום חמישי האחרון, לפני פחות משבועיים. ימים ספורים אחרי החגיגות שנערכו בביתה של הדוגמנית, חקירות אפידימולוגיות חשפו כי חולי קורונה מאומתים נכחו במסיבה וכלת יום ההולדת, טיטי, גילתה שהיא בעצמה נדבקה בנגיף.

כל מי שנכח במסיבה נשלח לבידוד, ביניהם גם החברות הטובות שי מיקה, שגילתה הבוקר שהיא חולה בקורונה, קסניה טרנטול, שהבדיקה שלה חזרה שלילית אך עדיין נמצאת בבידוד כפי שמורות ההנחיות, וטום אביב, שגם הוא אובחן כחולה. גם החברה הקרובה, אלכסה דול, נכחה במסיבה וחייבת בבידוד, אך כעת מתברר כי אתמול היא נצפתה מחוץ לביתה.

טיטי איינאו יום הולדת (צילום: יחסי ציבור)
הייתה במסיבה בה היו חולי קורונה. דול ביום הולדתה של טיטי | צילום: יחסי ציבור

לקוחה בבית קפה שממוקם מתחת לביתה של אלכסה דול סיפרה לנו כי אתמול (א') בשעות הערב היא הגיעה למקום וראתה שם את הדוגמנית. "ניסינו לברר עם בעל המקום כיצד ניתן ליצור איתה קשר כדי לדעת אם נבדקה ואם אכן נמצאה שלילית - הוא סיפר שמדובר באלכסה, אך טען שאין לו דרך ליצור איתה קשר מכיוון ששילמה במזומן".

מאלכסה דול נמסר: "לא קיבלתי שום הודעה ממשרד הבריאות שאני אמורה להיות בבידוד או שנחשפתי לחולה. עשיתי בדיקה מרצוני כי להוריד חששות ויצאתי שלילית. נכון לעכשיו אני לוקחת המלצות של משרד הבריאות בלבד, ולא של אייטמים בתקשורת. תודה כל הדאגה והחלמה מהירה לכל הנדבקים".