פחות משתי יממות חלפו ממסיבת הברית הענקית של אייל גולן ודניאל גרינברג, שהרימו עם 500 חברים קרובים ובני משפחה לכבוד הולדתו של בנם השני, רון. האירוע הנוצץ התקיים עד השעות הקטנות של הלילה באולם אירועים בנס ציונה, וכעת עולות ברשת לא מעט טענות כנגד האירוע המפואר ואולם האירועים.

"אתמול התבשרנו שאייל גולן חשוב יותר מתושבי נס ציונה", כתב תושב נס ציונה בקבוצת פייסבוק של אנשי העיר. "יותר חשוב ממאות ילדים שישנו אתמול בלילה בשכונת טירת שלום. עד 3 לפנות בוקר חגגו עלינו. בכל פעם שיהיה אירוע של איש עשיר או סלב אנחנו נרקוד בבית עד אור הבוקר? הסיוט הזה חוזר על עצמו כל פעם מחדש".

תלונות נגד אולם האירועים של אייל ודניאל (צילום: מתוך פייסבוק, facebook)
"סיוט". הפוסט של תושב נס ציונה | צילום: מתוך פייסבוק, facebook

חשוב לציין כי אייל גולן ודניאל גרינברג לא אמונים על נהלי הסאונד שהאולם אמור לעמוד בו, ואין להם כל השפעה על האכיפה של המשטרה או הפיקוח העירוני. האירוע המדובר היה רק טריגר לתלונה, לאור החשיפה והפרופיל הגבוה שלו.

החשיפה הובילה לכך שלא מעט מתושבי העיר הביעו את זעמם על מסיבת הענק שהטרידה את מנוחת השכנים במקום, תוך הסתכלות על עוד כאלו שיהיו בעתיד ויפריעו. יחד עם זאת, אולם האירועים, כך על פי מי שמכיר את העיר נס ציונה ומספר, נמצא בתוך מתחם אולמות אירועים גדול ולא בסביבת בנייני מגורים.

מאיר חדד, הבעלים של מתחם אירועים אמארה, מסר בתגובה: "הטענות של התושבים היו בעבר סביב נושא הרעש, אבל זה טופל. אני עובד לפי ההנחיות של יועץ אקוסטי וברגע שהראיתי לתושבים את המסמך הזה ושיתפתי איתם פעולה הם קיבלו את זה. אני לא אתן שאיכות החיים של התושבים מסביב תיפגע ולכן מצאנו פתרון בעזרת יועץ אקוסטי. ערכנו אירועים ולא נתקלנו בתלונות כבר חודשים מאז הפתרון. מבירור שלנו מדובר באדם אחד שהתלונן על הרעש וזה מעלה חשד. נראה כמו משהו מגמתי כי המסיבה הייתה בתוך אולם עם אקוסטיקה מושלמת - אם זה היה אירוע של אדם אחר שהוא לא אייל גולן, לא היו אומרים כלום".