צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

הפרידה הסוערת מאביחי אוחנה ודאי לא קלה למעיין אשכנזי. השניים הפרידו כוחות אחרי 3 שנות זוגיות ובזמן שהייתה חתונה על הפרק, ומאז היא מנסה להמשיך הלאה, כשברקע כבר יש שמועות על זוגיות חדשה עם כדורגלן העונה לשם שלומי.

היום (ב') התייצבה אשכנזי על סט הצילומים לטובת קמפיין לחברת הקוסמטיקה "ביופור" שהוקמה ע"י רונית שגב למען מחקר ופיתוח של פתרונות לעור. הצילומים היו בקונספט "מורידים מסכות" ומעיין, בראיון שערכנו איתה, אכן הורידה אותן.

"זה לא היה קל לפגוש אותו", אמרה אשכנזי על המפגש עם אביחי אוחנה שהתקיים לפני ימים ספורים על סט הצילומים, שם היא פרצה בבכי. "לא התראינו 3 חודשים מאז הפרידה. אני ואביחי לא נפרדנו מעולם לכל כך הרבה זמן. זה היה מרגש, לא הצלחתי לשלוט על עצמי. מי שמכיר אותי יודע שאני בחורה מאוד רגישה. אם אני מתגעגעת אליו? אני חייבת להחזיר לו, הוא אמר לאופירה וברקו שהוא לא מתגעגע אליי, אז גם אני לא מתגעגעת אליו".

אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אביחי אוחנה, instagram)
"הוא אמר בראיון שהוא לא מתגעגע אליי, אז גם אני אגיד שאני לא מתגעגעת אליו" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אביחי אוחנה, instagram

את מאמינה שתחזרו?

"אני לא חושבת שכרגע זה יקרה. אני חושבת ששנינו מאוד שלמים עם ההחלטה שעשינו, במיוחד ברגע כל כך מכריע שכבר הייתה טבעת מוכנה".

אגב טבעת, איך הרגשת שהוא אמר שהוא ימכור את טבעת הנישואים שלכם?

"זה משהו שהיה לי מאוד קשה. זו גם לא סתם טבעת, זו טבעת שאני הלכתי ובחרתי אותה. הייתי חלק מההכנה שלה מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון, אז יהיה לי מאוד קשה לראות אותה על מישהי אחרת. זה קצת כואב. לעשות את זה גם כמו שהוא עשה את זה - זה צבט לי, בכל זאת, הטבעת הזו שלי. אני יכולה להבין שהוא רוצה למכור אותה. אני ממש מאמינה שזה חוסם את המזל, אני גם הייתי מוכרת את הטבעת אם הייתה אצלי, אבל לא הייתי עושה את זה כמו שהוא עשה את זה והודיע על המכירה שלה בטלוויזיה, אלא יותר בשקט".

"אני אשמור על הכבוד של אביחי עד היום האחרון שלי", היא מבהירה, "אם יהיה לי משהו רע להגיד עליו, הוא ישמע את זה רק ממני וביני לבינו. אני נגעלת מזוגות שהולכים ופותחים הכל אחד על השניה. אני אשמור את הדברים המסוימים שלא הסתדרנו בהם לי ולו וככה זה יהיה לתמיד".

ומה יהיה עם הבחור החדש? כולם אומרים שאת יודעת עם כדורגלן בשם שלומי אזולאי.

"אני אעשה סדר בעניינים. ביום שתהיה לי זוגיות אני לא אצטרך לדפוק דין וחשבון לאנשים ואני אספר על זה באהבה. אני מבינה שלאנשים קשה כי הייתי עם אביחי וחושבים שבגלל שקשה לקהל אני מסתירה דברים, אבל שלומי ואני לא זוג כרגע. אנחנו הרבה ביחד. אני מבטיחה שכשיהיה לי גבר אני אצעק את זה ואשמח ואתרגש. מישהו כתב שיום אחד ינשור לי האף מרוב שקרים, אז לא, אני לא משקרת".

מעיין אשכנזי, שלומי אזולאי (צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי, מתוך instagram)
"אנחנו מבלים הרבה יחד, אבל לא זוג". שלומי אזולאי | צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי, מתוך instagram