צמד כוכבי הילדים המוכר, שי ורועי, מוכרים מאוד בשנים האחרונות בתחומם. רק בחג החנוכה האחרון הם כיכבו על הבמה יחד עם יובל המבולבל וכוכבי ילדים נוספים בהצגה המצליחה "חפש את המטמון" ובנוסף לשניים יש גם תכנית טלוויזיה והם מוכרים כמעט בכל בית בישראל בו יש ילדים קטנים.

שי לוי, שותפו של רועי לצמד, פרסם וידאו מפתיע בעמוד הפייסבוק האישי שלו ובו הוא סיפר על חובות גדולים ומבקש את עזרת הציבור על מנת לנסות ולכסות אותם. על אף הצלחתו בתחום בו הוא עוסק, שי נקלע לקשיים כלכליים וכתב כך: "חברים יקרים, בתקופה האחרונה אני נמצא בלחץ כלכלי גדול. יש לי חובות למס הכנסה, ביטוח לאומי ולבנק. אני פונה אליכם לעזרה. כל סכום יתקבל בברכה".

שי ורועי
למרות ההצלחה, יש קשיים. שי ורועי | צילום: רונן אקרמן

בסרטון שיתף שי כי: "אני נמצא בבעיה, יש לי בעיה כלכלית מאוד גדולה, יש לי חובות של מעל 300 אלף שקל. אני לא יודע להתנהל כלכלית. יש לי התקפי חרדה שאני סובל מהם, יש לי רכב - אבל גם הוא מעוקל ואני מפחד שבימים הקרובים יבואו לקחת אותו".

"אני שוכר דירת חדר ובאמת שאין לי כסף", המשיך שי, "המשפחה שלי עוזרת לי כמה שהיא יכולה, רועי עוזר לי כמה שהוא יכול, אבל אני לא מצליח להתגבר על המפלצת שנוצרה ואני צריך את העזרה שלכם. כל סכום שיש לכם יכול לעזור לי, לא נעים לי לעשות את הדבר הזה - אבל אני לא מתבייש לבקש עזרה".

שותפו של שי, רועי, מסר בתגובה כי: "הופתעתי מהסרטון כמו כולם. אני לא מופתע מהמצב, אלא מזה שהוא החליט להעלות את זה. הוא איש עם לב זהב".