צילום וידאו וראיון: דניאל אלרם סיטי

עדי הימלבלוי חשפה כי היא ויתרה על קמפיין הלבשה תחתונה בכיכובה כי הרגישה לא בנוח להצטלם באופן חשוף אחרי הלידה, קרן פלס מבקשת שלא יעירו לה על כך שהיא עלתה במשקל וגם סיוון קליין דיברה על נושאים דומים - נראה כי עוד ועוד נשים מפורסמות מציפות דברים שקשורים לדימוי גוף ולחוויות שלהן בעולם הבידור.

מארינה מקסימיליאן ילדה לפני קצת יותר מחודשיים בת שניה לה ולגיא מנטש. היום (ד') היא כבר הגיעה לדגמן למותג "קרייזי ליין" ששכר את שירותיה של גלית גוטמן במשך עשור שלם בתור הפנים של החברה. "הייתה לי ולגלית שיחת טלפון ממש מקסימה ותומכת. בירכנו אחת את השניה, כל אחד בדרכה", סיפרה לנו מארינה על סט הצילומים. "זה מקסים ולא מובן מאליו. זה היה מאוד לבבי. היא אישה מדהימה והיא דוגמנית העל של ישראל, אז זה באמת כבוד גדול בשבילי. עשיתי קצת שיעורי בית וצפיתי בקטלוגים שלה בשנים האחרונות, ראיתי איך היא מחזיקה בגד".

_OBJ

איך זה לדגמן חודשים בודדים אחרי הלידה?

"זה מרגיש טוב. יש בזה משהו מעצים... אני עדיין לא רואה תוצאות, כן? אני חושבת שנשים תמיד נמצאות לפני משהו או אחרי משהו ואני שמחה, כי הבגדים שאני מדגמנת להם מחמיאים תמיד".

עדי הימלבלוי נאלצה לוותר על קמפיין דוגמנות בגלל שהיא הייתה אחרי לידה. מה דעתך על זה?

"זה שונה לגמרי. הלבשה תחתונה זה ההפך הגמור ממה שאני עושה עכשיו ב'קרייזי ליין'. את חשופה ופגיעה בתקופת ביניים. אני מאוד שמחה שהיא מדברת על זה ופתחה את זה, זה מאוד מובן".

יש משהו שאת רוצה להעביר לנשים אחרי לידה שקשור לדימוי גוף?

"אני שמחה שבשנים האחרונות התאזנתי מבחינת המשקל שלי, מצאתי את המקום שלי ואני לא מאלצת את עצמי להיות רזה יותר 'למען החברה'. החברה מחבקת אותי יותר כשאני אני. אני משתדלת לשמח את עצמי ולא להטריד את עצמי יותר מדי, אני מקווה שהדבר הזה יוצא החוצה. אנחנו נשים, עובר עלינו המון, אנחנו עושות המון, גם אמהות וגם קרייריסטיות. צריך כמה שפחות להיכנס בעצמנו ולעשות מה שעושה לנו טוב".

הרבה מדברים על השם דומיניק טנא שבחרת לבתך. מה עומד מאחורי השם הזה?

"האמת שזה היה ספונטני. ליצ'י הבת שלנו ביקשה להכין טנא לשבועות וגיא אמר 'מה עם טנא?' - וממש אהבתי את זה. זה שם ישראלי והוא יפה. רצינו שני שמות כי אומרים שכל אות נותנת לנו עוצמה, כל אות נותנת לנו את הכוח שלה, אז דומיניק זו הייתה בחירה ספונטנית ממש אחרי הלידה. אני רציתי מונקו, גיא לא אהב".

_OBJ _OBJ