יום רביעי האחרון היה יום שקרן פלס לא תשכח. ברשת הופצה תמונת עירום של אישה מול המראה, כשאת פניה כמעט לא ניתן לראות והיא לא לבושה בחלק העליון.

מפיצי התמונה טענו כי מדובר בפלס ועם פרסום הידיעה ב-mako, אנשיה הבהירו לנו כי לא מדובר בה. זאת גם הסיבה שהיא אינה ניגשה לתחנת המשטרה להגשת תלונה, שכן רק המצולמת שבתמונה יכולה לגשת למשטרת ישראל. "המצולמת הספציפית איננה קרן פלס", הבהיר מנהל יחסי הציבור של פלס בתגובה שנמסרה. 

קרן פלס (צילום: מעמוד האינסטגרם של קרן פלס)
"לי לא הוקל כשראיתי שזו לא אני". פלס | צילום: מעמוד האינסטגרם של קרן פלס

בתמונות נוספות של אותה אישה שהגיעו לידינו מאז, ניתן לראות בבירור את פניה וכי אכן לא מדובר בפלס - אלא בפייק ניוז. "קיבלתי בווטסאפ תמונה של אישה מול מראה בחדר ארונות ללא בגדים", אומרת פלס ל-mako סלבס בתגובה להתפתחויות. "בהמשך קיבלתי עוד תמונה של אותה אישה, כשפניה גלויות לגמרי וכולם הבינו שזאת לא אני. חבריי הקרובים נשמו לרווחה, אבל לי לא הוקל, כי נחשפתי מקרוב לתופעה אלימה ופוגענית כלפי נשים, שאסור שתתקיים ואנחנו חייבים לעקור אותה מהשורש".

לדבריה, "זאת פגיעה מינית לכל דבר, אז בבקשה אל תשתפו עם זה פעולה ואל תשדרו למי שמעביר לכם תמונת עירום פרטית של אישה שזה לגיטימי, או שיש בזה משהו מצחיק. זה ממש לא מצחיק! זה עצוב!".

"אני מבקשת באופן אישי מכל מי שקיבל או יקבל תמונה מהסוג הזה, למחוק אותה מיד", סיכמה פלס את דבריה הלא פשוטים. "אם עדיין לא מחקתם, עכשיו זה הזמן. בואו נעשה את הבחירה המוסרית, בהיעדר שומר בשער. בואו נשמור על הנשים שלנו, הילדות שלנו, האמהות שלנו והיושרה שלנו. פניה אישית לאישה מהצילום: אני מתארת לעצמי שעוברת עלייך התמודדות לא פשוטה ומזמינה אותך ליצור איתי קשר".