יוצאת "האח הגדול", ירדן אדרי, הקימה לא מזמן חברת מוצרי שיער שמחזיקה גם את שמה – "Jordi Hair". בתור בעלת החברה, היא עשתה הכל – הצטלמה עבור הקמפיין, עבדה יום יום על פרסום המותג ושיווקו וניסתה להשתלב איפה שצריך. אלא שאז התפוצצה פרשת סוכן הדוגמניות שי אביטל, שהוא גם הסוכן שלה לשעבר – וכל הקלפים נטרפו.

אביטל, כך מסתבר, היה שותפה המלא של אדרי במותג השיער, ולכן מרגע שהתפוצצה הפרשה – הוא ברח מהארץ והעסק המשותף נעצר. כרגע אדרי לא יכולה להמשיך לתפעל את החברה, וכל עוד אביטל יישאר במצבו הנוכחי – ככל הנראה העסק לא יחזור לפעול.

אדרי הפסיקה לתפעל את החברה במיידיות, מה שהעלה סימני שאלה רבים. לפי מקורבים, היא סירבה להתייחס לזה או להסביר מדוע היא עצרה את פעילות המותג, משום שלא רצתה שוב להתייחס לנושא הסוכן לשעבר ולשתף דברים שיגרמו לה לעוד התעסקות באביטל. 

ירדן אדרי השיקה מוצרי שיער. יוני 2021 (צילום: אור גפן)
"עד שאין הסכם היפרדות אני לא ממשיכה למכור". ירדן אדרי בהשקת החברה שלה | צילום: אור גפן

מקורבים מוסיפים כי את החודשים האחרונים אדרי מעבירה בשקט בארה"ב. אחותה מתגוררת באוסטין והיא שוהה אצלה, ומשם מדלגת בין מדינות כשהיא משקיעה את כל זמנה בטיפוח הקריירה שלה כסוחרת אומנות ומשאירה מאחור את העסק לשיער שהקימה ושהשקיעה בו אנרגיה וכסף רב.

הסובבית מספרים שלאדרי כבר יש שם לקוחות בחו"ל והיא מתחילה להשתלב שם, ולמרות שהיא תגיע לארץ מדי פעם בגלל עניינים טכניים, הכיוון שלה הוא להשתקע בארה"ב ולהתפתח שם. "נראה שהסיפור עם שי הביא אותה למחשבה מחודשת על מה היא רוצה לעשות בחיים. כרגע העסק של השיער, שהיה הבייבי שלה, לא פעיל, והיא לא ממשיכה למכור מוצרים. זה גרם לה לחשב מסלול מחדש. אני לא אופתע אם היא תעזוב את הארץ לצמיתות בשלב מסוים", מספר חבר קרוב.

חברה אחרת הוסיפה: "העסק של השיער פשוט התפייד מאז העניין עם שי אביטל, ולמרות שהיא עבדה בזה מסביב לשעון, גם ברשתות החברתיות שלה, היא פשוט הפסיקה, לא התייחסה לזה וגרמה לדבר להיעלם כאילו מעולם לא היה פה. זו הייתה הבחירה שלה מתוך המקום של המצוקה, מהסיטואציה אליה נקלעה בעל כורחה".

מירדן אדרי נמסר בתגובה: "המותג שלי הוא בבעלות שי ובבעלותי ונכון לרגע זה, עד שאין הסכם היפרדות אני לא ממשיכה למכור. אני הפסקתי למכור מוצרים בדיוק ביום ששי יצא מהארץ ואני לא ממשיכה למכור מוצרים כל עוד "ג'ורדי הייר" לא בבעלותי בלבד. כרגע אני מתרכזת באמנות".