בשבוע שעבר זה קרה: אחרי המון משברים ושמועות, אייל גולן ודניאל גרינברג הודיעו שהם מתגרשים - דווקא כשברשתות החברתיות וכלפי חוץ הם הפגינו אהבה, שלום ומשפחתיות. מיד אחרי הבשורה השניים המשיכו לשדר עסקים כרגיל, אייל המריא להופעה בקייב ודניאל יצאה להרים בערב השנה האזרחית החדשה.

גרינברג הגיעה יחד עם אחותה קארין למסיבת סילבסטר במסעדת הסיטארה בתל אביב (בהפקת אבי חיים, אדם סרור וליטל צור). צלם במקום תפס את גרינברג בזמן שנכנסה למסעדה ושאל אותה על הפרסומים היא מצדה זרקה לעברו בחיוך ענק: "באתי לבלות, אני מה זה בשיא שלי!".

דניאל גרינברג באירוע ראשון. ינואר 2022 (צילום: יחסי ציבור)
לא הורידה את החיוך | צילום: יחסי ציבור

דניאל הוסיפה לנאמר פה וכתבה בעמוד האינסטגרם שלה על התמונות השמחות וההתמודדות עם הפרידה: "איך היה לכם בסילבסטר? לי היה ממש כיף, יצאתי עם חברות, הייתה מוזיקה טובה, הרמנו לחיים לחיי השנה החדשה ממש כמו כולכם. חשוב לי להבהיר שאני בשיא שלי ולא כי אני לקראת צעד שעל פניו אמור להיראות דרסטי ושובר לב".

"פרידות זה לא דבר פשוט, אין ספק. אבל אייל ואני באמת הגענו להחלטות שלנו במשך תקופה ארוכה בשקט ועם המון חברות, הבנה ובעיקר אהבה. כל מה שאני יכולה לאחל לנו זה שנמשיך לחיות ולשמוח כל יום ביומו כי הילדים שלנו בריאים. אז הלוואי שהציפייה ממני היא לא שאעצור את החיים שלי אלא להיפך וחוץ מזה, איך אפשר בלי סטורי של מיאלי אהובתי הכובשת?".

חוץ מהאחיות גרינברג, שכמובן תפסו את כל תשומת הלב, גם אביבה תבורי ועופר ג'רסי נתנו שואו ודפקו מול המצלמה את נשיקת החצות שלהם.

דניאל גרינברג באירוע ראשון. ינואר 2022 (צילום: יחסי ציבור)
שנה טובה אה? | צילום: יחסי ציבור