בשבועות האחרונים נודע לנו כי הדוגמנית נטלי דדון ובן הזוג שלה מזה שנים, אב בנה עמית פרליס, נפרדו. הסיבה, כפי שחשפה דדון ברשתות החברתיות, נוגעת לעובדה כי נטלי רוצה להביא לעולם ילד שני ואילו פרליס מתנגד.

רגע אחרי הפרידה, דדון הרווקה החליטה לפתוח בהליך פוריות שיוכל להבטיח לה ילד שני בעתיד. היא פתחה "תיק פוריות" וקיבלה מזרקים מלאים בהורמונים אותם היא אמורה להזריק לעצמה כדי לאפשר שאיבת ביציות.

כרגיל, דדון שיתפה את העוקבים והעוקבות שלה בתהליך. היא שלפה את המזרק לעיני מצלמת הטלפון שלה ולא הצליחה לעצור את הדמעות: "אין לי מושג מה אני מרגישה - חלק בי מתרגש, חלק בי כואב וחלק בי מתוסכל ומודה על הקיים. חלק בי לא מבין את הדרך וחלק בי בהשלמה. אל תשאלו אותי איך אני מרגישה".

נטלי דדון, עמית פרליס וריף. ספטמבר 2020 (צילום: אינסטגרם)
היא רצתה ילד נוסף - הוא לא. עמית פרליס, נטלי דדון וריף רפאל | צילום: אינסטגרם

"כנראה שזה חלק מהדרך שמישהו החליט שאני צריכה לעבוד", סיפרה הדוגמנית ופרצה בבכי. "הנה הרחמים העצמיים, סתמי, את חזקה". אז דדון לקחה נשימה עמוקה. "המטרה מקדשת, זה שווה את זה. ברוך שעשני אישה? פחות היום".

בזמן שהמחט חדורה לגופה, דדון הרגיעה את הצופות: "זה לא כזה כואב, הכל בראש". הדמעות של דדון לא הפסיקו לזלוג גם אחרי ההזרקה ואת השיתוף יוצא הדופן שלה היא סיימה במילים אלו: "אין לי מה להגיד". אנחנו נאחל בהצלחה.