עקב התפרצות נגיף הקורונה והנחיות משרד הבריאות המחמירות, הרבה מההורים מוצאים את עצמם בימים האחרונים מנסים להעסיק את הילדים בפעילויות ביתיות בלבד. גם אופירה אסייג, אם לשלושה ילדים קטנים, מוצאת את עצמה באותה הסיטואציה, רק שהיא לגמרי לבד.

לפני כשבוע וחצי, בעלה של אופירה, גילי מנקין, חזר משהות במיאמי. אסייג לא לקחה סיכונים, ובמקום להעביר את השבועיים שהוא מחויב לקחת בבידוד בביתם המשותף ועם הילדים, מנקין שכר דירה בהרצליה לתקופה

"הבעל יושב עכשיו בהרצליה אי שם, בבידוד". סיפרה הבוקר לרסקין והפרלמנט של "חדשות הבוקר" בראיון שצילמה בביתה השקם. "נשאר לו עד יום שני ב-12:30". 

ואז את מזדכה על הילדים?

"אני לא מוותרת על עשר שניות עם הילדים שלי, לא בשביל מיאמי ולא בשביל וגאס ולא בשביל אוסטרליה, אני רק עם הילדים שלי. רוצה לשמוע משהו? אני חושבת שהקורונה הזאת עשתה סדר עולמי, נכון שזה היה קשה בהתחלה ולא ידענו איך לאכול את זה, וזה סדר עולמי".

כשגילי בעלך יחזור הביתה, הוא ישלם בריבית או בריבית דריבית?

"בריבית של רמת עמידר. אתמול הוא מתחיל להגיד, 'יואו, תארי לך שביום שני אני חס וחלילה אגלה שנדבקתי בקורונה', אמרתי לו גילי, אתה מעכשיו עם התירוצים? אני רוצה להבין. הוא אומר לי 'לא לא לא, נבדקתי, אני בסדר, הכל טוב, הנה אני עוזר מרחוק, אני עוזר לאמילי עם שיעורים בחשבון'".

לבן שלך אריאל יש מחר יום הולדת, עדיין לא הודעת לו שהמסיבה מבוטלת.

"וגם ביום הולדת אבא לא נמצא. שההתארגנות של כיתה ג'1 היא מדהימה, כמה מאימהות סימסו לי 'אופירה, אנחנו מוציאות אותך רגע מהקבוצה, אנחנו מארגנות איזה קליפ מרגש לאריאל', וכן מאוד מרגש, תראה עברנו מקוקטיילים לקליפ, ממסיבות עם 250 בלונים בסלון, אין לי אפילו בלון הכל סגור. תהיה יום הולדת עם ארבעה אנשים, שזה בסדר גמור".

איך אתם מעבירים את יום? מה הלו"ז אצלכם?

"אז תראה בתחילת הדרך לפני שבועיים שלושה מאז בעצם פורים, היה לו"ז מסודר, קמים בבוקר, מתנהלים קצת עם המורה, אני אפילו מלבישה אותם ממש, מורידה אותם מהפיג'מות כדי להיכנס לתחושה, יושבים, ארוחת בוקר".

View this post on Instagram

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

הכל אצלך נורא מדוגם ואת משדרת שהכל קליל, איפה זה קשה לך?

"כשהייתי טסה עם הילדים בתקופה שהיה מותר לטוס והשמיים לא היו סגורים, כל החברות שהיו שואלות אותי 'תגידי, איך את מעבירה את הטיסה מתל אביב לניו יורק?', גבירותי ורבותי הכל תלוי בגישה, אותו דבר אני עושה גם בתקופת הקורונה. אני קמה בבוקר איזי, אז היום אני קמה על רגל שמאל יום אחד אז קמה, תגידי לי מה אנחנו עושים סרט?".

מה תעשי עם ההתעטשויות של ברקו בתוכנית?

"יש לו בעיה של אלרגיה, זה על בסיס קבוע, אתה יודע, עבדת איתו, אבל כל אפצ'י עכשיו... הוא גם מגיע חצי שנייה לפני הצילומים, הוא מגיע מהשער האחורי של אולפני הרצליה, הוא כבר לא נכנס ישירות, הוא לא מנשנש ירקות ופירות, מחר מתחילים בחמש דרך אגב. ברקוביץ' הוא סטרילי, הוא בחור מאוד מאוד נקי אני סומכת עליו, בהתחלה הוא הסתלבט עלי 'איזו היסטרית, את כל דבר את עושה סרט', אמרתי לו אני? היום הוא זה שנכנס מהדלת האחורית. היום הוא הרבה יותר היסטרי ממני".

 

View this post on Instagram

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on