אלמוג חדד וגל גברעם שמרו על יחסים קרובים מבית "האח הגדול", עד שבן זוגה של חדד, יהודה יצחקוב, הודח מהבית המצולם אחרי שנהג באלימות כלפי הדיירים. מאז היחסים בין חדד וגברעם הידרדרו, ואחרי שלפני פחות משבועיים סיפרנו לכם שהשתיים פתחו ריב מתוקשר ברשתות - כעת הן שוב עולות שלב.

הכל התחיל כשגברעם התראיינה ל"רדאר", ודיברה על הדחתו של יהודה ועל הקשר החברי עם חדד. "אלמוג הבהירה לי שהיא לא רוצה להיות חברה שלי כי אני לא ב'מחנה יהודה'", סיפרה גברעם, ואלמוג לא נשארה חייבת והגיבה לה בעמוד האינסטגרם. "גל ממשיכה לחיות את המשחק ולטנף על בן הזוג שלי בכל פלטפורמה אפשרית", היא כתבה. בסוף השבוע האחרון גל התראיינה לידיעות אחרונות והתחייסה בשנית לסוגיית יהודה - והסכסוך הוצת מחדש.

החצאית של גל גברעם (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
לא מפחדת להגיד את דעתה. גל גברעם | צילום: אור גפן, יחסי ציבור

גברעם התייחסה בראיון לטענת כי אחרי שאמרה עליו דברים קשים, היא הזמינה אותו ליום ההולדת שלה. "הוא התבכיין לחברים שלו שלא הזמנתי", היא אמרה. "עזוב, חבל על יהודה. בכל פעם שאני מדברת עליו אני מרימה לו את הרייטינג, ולא בא לי. אני לא שונאת, זה לא מעניין אותי, אני פשוט מרחיקה עצמי מאנשים שמורידים לי את האנרגיות".

בת זוגו של יהודה, אלמוג, החליטה לענות לדבריה של גברעם - שוב אצלה בסטורי, ושוב בחריפות. "רציתי שיהודה יגיב לזה אבל הוא לא בעניין של לריב עם ילדה בת 20", היא כתבה. "חשוב לי לשים סוף לשקרים המתמשכים של גל. לצערה יהודה לא התבכיין וגם לא התעניין ביום ההולדת שלה. האח מאחורינו וגם היא האמת. אנחנו לא בסיפור, אנחנו במציאות".

מגל גברעם נמסר בתגובה: