לפני קצת יותר משבוע רוסלנה רודינה חגגה יום הולדת 6 ליאן. כבר היא הסבירה כי אמנם לא מדובר בחגיגה שהתקיימה בתאריך המקורי, אבל בגלל שהיא יוצאת לצילומי "גולסטאריות" ולא תהיה בבית במשך שבועיים, היא הקדימה את המסיבה לבנה והזמינה חברים קרובים ובני משפחה לביתם שברמת גן.

ימים ספורים אחרי החגיגה המוקדמת, שמה של רוסלנה כיכב בכל מקום. ליהיא גרינר, שהייתה אמורה להשתתף איתה בעונה הזו של התכנית שתשודר ב-HOT, אמרה בראיון על כך שהחליטה לבטל את השתתפותה כי: "אין מצב שאני אעבוד כל כך קשה בתכנית, אעשה צחוקים וכיף, והפלקטים מקבלות כפול וחצי ממני בגלל שההיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל גולן".

רוסלנה רודינה ואייל גולן (צילום: פרטי, מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן, instagram)
הפתיע על הסט. רוסלנה, יאן ואייל גולן | צילום: פרטי, מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן, instagram

רוס אמנם השתדלה לשמור על פרופיל נמוך בנושא וכמעט לא התייחסה, אבל המהומה סביב ההתבטאות של ליהיא היה רב. במהלך הצילומים, כשהיא שמה את הפרשה הזו מאחוריה, חיכתה לה הפתעה משמחת במיוחד: יאן הגיע לשמח את אמא אחרי ימים עמוסים במיוחד שהיא עוברת, וחגג איתה יום הולדת 6 לעיני המצלמות.

טיילור מלכוב, אורטל עמר, סילבי ז'אן, תקוה גדעון ועוד רבות היו שם עם רוס ויאן ברגע המרגש וחגגו ליורש העצר את היום המיוחד בחייו. אין ספק שאת יום ההולדת הזה שההפקה ארגנה לו, יאן הקטן לא ישכח לעוד הרבה מאוד זמן.