לפני כשבועיים כוכבת הילדים שירן סנדל שיתפה את למעלה מ-300 אלף עוקביה כי אביה במצב קשה והיא מבקשת להתפלל לשלומו. אביה היה בן 58 בלבד וסבל משני סוגים שונים של סרטן, ואושפז בבית החולים לאחר שסבל מזיהום בעקבות טיפולים כימוטרפיים שהוא עבר.

היום (ג') שיתפה שירן כי אביה הלך לעולמו והמשפחה כבר קמה משבעה. "ה-16.12 יהיה תאריך מקולל לנצח. אבא שלי כבר לא בחיים. את הטקסט שתקראו למטה הקראתי בהלוויה שלו. זה מי שאבא שלי היה. אבא שמגשים חלומות ובעל מהאגדות. לפני שתמשיכו לקרוא אני רוצה להגיד תודה מעמקי נשמתי לכל מי שהתפלל עבורו. לכל מי ששלח הודעה, ריגשתם אותנו מאוד. לצערי מחלת הסרטן הנוראית הכריעה אותו וגם אותנו. תקופה מאתגרת לפני ואני מנסה לאחות את הלב השבור".

View this post on Instagram

A post shared by Shiran Sendel (@shiransendel)


"לאבא שלי יש סולם. מגיע כמעט עד שמיים", שיתפה סנדל, "לאבא שלי באמת היה סולם והוא היה נותן לנו לעלות ולרדת כמה שאנחנו רוצות כשהוא נמצא שם תמיד מאחורינו לתמוך ולשמור ולהגן. כל מה שרצינו, שם הוא היה. רציתי התעמלות קרקע, שם הוא היה. רצינו קרטה, הוא בא לכל אימון ולכל תחרות. רציתי גלגלי ענק, נוכח מאוד. החלטתי שאני רוצה להיות שחקנית, וכשכולם אמרו זה יעבור לה הוא הלך איתי בכל הכוח. 3 פעמים בשבוע הייתי מתקשרת אליו ואומרת לו 'אבא, יש אודישן הוא היה עונה אבל שירי אני בעבודה, אבל אבא זה אודישן ממש חשוב' - והוא היה בא".

"היה לך קשה ונאבקת בכל הכוח בשבילנו. אבא שלי, אני רוצה להגיד לך מעומק ליבי, תודה. תודה על מי שאתה. על כל האהבה והביטחון והחום שהערפת. מעולם לא שפטת אותנו. בטחת בנו וגבית אותנו גם כשעשיתי בעיות בבית ספר. הלכת איתנו בכל דרך שרצינו גם עם לא היינו החלטיות. רצית רק שנהיה מאושרות. אני אקח אותך איתי יד ביד בהמשך המסע גם עם זה מרחוק ואי אפשר לראות. אבל להרגיש אני תמיד תמיד תמיד ארגיש אותך. אני ילדה של אבא".