אתמול (ד') צפינו בפרק של האחרון של "חתונה ממבט ראשון" בכיכובם של כל הזוגות שאנחנו הכי אוהבים. באופן לא צפוי, דווקא קארין ואיתמר – בני הזוג שמשדרים יחסים טובים ומאושרים מהרגע הראשון – נקלעו אתמול למריבה ראשונה רצינית למדי, שגרמה לקארין לרצות לקחת את החפצים שלה ולצאת מביתו של איתמר. כעת, אחרי לא מעט סימני שאלה, קארין חשפה את ההודעה שהתחילה את הדרמה בדירה.

כזכור, קארין ואיתמר אירחו בביתם את חברו של עמי, ליברמן. מהרגע הראשון חברו של איתמר העיר לקארין על הלבוש שלה, וכשאיתמר שטף את הכלים מהארוחה – ליברמן לא הפסיק להטריד את קארין ולהקניט אותה על כך שהיא לא עוזרת לבן זוגה - בזמן שהוא יכול היה לשטוף את כל הכלים בעצמו. קארין מצידה, הייתה שקועה בטלפון שלה אחרי שקיבלה הודעה דרמטית מחברה שנכנסה לבית חולים, והבוקר היא חשפה מה היה בשיחה מאחורי הקלעים.

ההודעה שקארין שניידרמן קיבלה (צילום: instagram)
ההודעה שקארין שניידרמן קיבלה | צילום: instagram
ההודעה שקארין שניידרמן קיבלה (צילום: instagram)
החברה שאושפזה. קארין שניידרמן מספרת | צילום: instagram

"אז כמו שראיתם, קיבלתי בזמנו הודעה שדי הלחיצה אותי", קארין כתבה בסטורי שלה, והוסיפה צילום מסך של השיחה שלה ושל חברותיה הקרובות. "מחר אהיה יותר חכמה, אבל יש סיכוי שאהיה בבית החולים עד הלידה", כתבה לה חברתה, בצירוף תמונה של היד שלה עם אינפוזיה מחוברת לוריד. קארין הסבירה בסטורי שלה שהחברה הקרובה, שהייתה בשבוע ה-20 להריונה, אושפזה עם צירים מוקדמים כשבבטנה תאומים, ואכן ילדה את שניהם בריאים ושלמים זמן לא רב לאחר מכן. בקרוב אצלכם? אמן שכן.