הניחושים של חברי פאנל "הזמר במסכה" עולים שלב, ולצד שמות חדשים שפתאום קופצים להם לראש, יש כמה שמות שהולכים איתם מתחילת הדרך, והרמזים רק ממשיכים לחזק את החשדות. אחת מהן היא פנינה רוזנבלום, שבהתחלה נחשדה כזו שמסתתרת מתחת לתחפושת מלפפון חמוץ, אבל מהר מאוד הפכה להיות אחת החשודות המרכזיות בתחפושת הפופקורן.

ראשונים להעלות את שמה של רוזנבלום היו סטטיק ובן אל, אחרי ביצוע הפופקורן לשיר Fuego והרמזים שהובילו אותם דווקא אליה. גם בתוכנית בה התארחה שופטת מאסטר שף, מיכל אנסקי, היא טענה כי צבע הקול של הפופקורן בביצוע ל"זוט עני" הזכיר לה מאוד את "תמיד אישה" של פנינה רוזנבלום, ויחד עם הרמזים הצביעה עליה. 

ומה חושבת על כך פנינה? "זה נחמד, זה מאוד מחמיא לי שחושבים שאני הזמרת מאחורי המסכה, ואני מאוד שמחה, ומי יודע שאולי יהיו להם הפתעות, אי אפשר לדעת", אמרה בשיחה עם mako והוסיפה, "שאפו לאופירה אסייג, היא תמיד מפרגנת. היא דיברה גם על רוטב העוף שלי שהיא אוהבת אותו, ונורא שמחתי. זה ממש עושה לי טוב". 

מצד שני, גם שמה של חברתה הטובה של פנינה, ג'ודי שלום ניר מוזס, עלה לא מעט בהקשר תחפושת הפופקורן, ואופירה אסייג בטוחה שזאת היא. ומה יש לפנינה להגיד בנושא החשדות נגד חברתה הטובה? "וואלה, ג'ודי תמיד יכולה להפתיע". יש לנו הרגשה שהשתיים יודעות משהו שאנחנו לא.

 

View this post on Instagram

A post shared by פנינה רוזנבלום (@pninarosenblom) on