למרות ועל אף התפרצות נגיף הקורונה, שבוע האופנה הישראלי יצא אתמול (ב') לדרך, בהתאם להנחיות. באירוע שכולו נועד לתמוך בתעשיית האופנה הישראלית שנמצאת במצוקה בתקופה האחרונה, התצוגה הראשית נערכה בשיתוף עמותת "אחת מתשע". בין הנוכחים שלבשו את מיטב בגדיהם מצאנו גם את יוצא "האח הגדול" והאקס של מעיין אדם, אסיף אלקיים.

"אני בתקופה נהדרת, בהמון עשייה. הספר השלישי יצא, אני עושה המון קמפיינים מאוד משמעותיים", סיפר אלקיים והוסיף על הפרידה הטרייה מיוצאת "הישרדות" ופנליסטית "חדשות הבוקר עם ניב רסקין", רק לפני חודש וחצי: "יש רגעים שזה קשה, יש רגעים שאתה נזכר ומתגעגע, יש רגעים שזה צף לך באינסטגרם".

יצא לכם להיות בקשר מאז הפרידה?

"לא. אין בזה שום הגיון, זה לא טוב לי ובטח לא טוב לה. אנחנו שנינו במקום הזה, שיחה בינינו לא תעשה טוב לאף אחד לדעתי. לא בשלב הזה לפחות".

מעיין אדם ואסיף אלקיים חזרו. אפריל 2020
"לפעמים מתגעגע". אסיף אלקיים ומעיין אדם

יש סיכוי לקאמבק? לחלום על זה?

"אני מרשה לך לחלום על מה שבא לך. אלוהים גדול אם יהיה קאמבק".

מבחוץ נראיתם מאוד מאוהבים ופוטוגניים.

"זה ראיון על הפרידה או על שבוע האופנה? לשאלה שלך יש המון תשובות בגוגל, תגגלי, זה נראה לי כבר מאוס".

אתה מאמין שיהיה שלב שתרצה ילדים?

"בטוח שיום אחד בחיי אני ארצה להיות אבא. אני מאמין בכל ליבי שאהיה אבא נהדר. עולם החינוך מרתק אותי, אני מגיע מהעולם הזה, אני כותב ספר חדש על עולם החינוך, אני בטוח שיום אחד אהיה אבא".

אסיף אלקיים (צילום: עופר חן)
"אני בטוח שאהיה אבא נהדר". אסיף | צילום: עופר חן

מה דעתך על התהליך שמעיין עוברת?

"ההליך הזה היו לו שתי פעימות, בראשונה עוד היינו יחד וקמתי באמצע הלילה להזריק לה לקראת ההקפאה, הייתי חלק פעיל בתוך הדבר הזה, אז אני מאוד בעד זה. זה עוסק בנשים פה, נשים שיגיעו לגיל 40 והביציות לא יהיו כשירות להביא ילדים לעולם, יהיה להם את האופציה בלי קשר למצבן. לכן אני חושב שזה צעד נהדר שהיא עושה ויותר מזה, שמעתי שהיא קיבלה מימון לסדרה שלה ואני יודע כמה זה היה חשוב לה שזה לא יהיה תהליך פרטני שלה ומסר להרבה נשים אחרות ואני מאושר בשבילה".