ביום שבת האחרון פרסמנו לראשונה כי נינט טייב נמצאה חיובית לנגיף הקורונה ההולך ומתפשט בארץ ובעולם. נינט, שהגיעה לארץ לפני מספר חודשים מארה"ב כדי לקחת חלק בחתונה של אחותה, סופיה, לא ציפתה שהעולם כולו יעצור מלכת ומה שהיה אמור להיות חופשה קצרה בישראל הפך לביקור ארוך במיוחד.

טייב נשארה בארץ והחתונה של אחותה, סופי, נדחתה לחודש אוגוסט. היא שכרה דירה במרכז תל אביב יחד עם משפחתה, ולאחרונה נודע כי נחשפה לחולה קורונה מאומת ונכנסה לבידוד. זמן קצר לאחר מכן גילינו כי היא אכן נדבקה בנגיף - וכעת היא מגיבה לראשונה ברשתות החברתיות.

נינט טייב
"אני לא מתה". טייב | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נינט טייב

"כן, נדבקתי בקורונה. לא, אני לא מתה", כתבה טייב והרגיעה את כל המעריצים המודאגים. "הכל ממש בסדר תודה לאל. הרבה גילויים מעניינים במהלך הימים האחרונים. אולי אשתף בהמשך". "תודה רבה לכל החברים הנפלאים שלי ותודה גם לנשמות הטובות שמסתובבות שם", סיכמה טייב, אולי יום אחד אכתוב ספר".

View this post on Instagram

Well.. yes, I was attacked by the COVID-19 , No,I’m not dead. Thank god. Thank you all beautiful people for your concern and love. It made me think, a lot. Maybe I’ll write a book someday. אז כן, אכן כן. הכל ממש בסדר תודה לאל. הרבה גילויים מעניינים במהלך הימים האחרונים. אולי אשתף בהמשך. תודה רבה לכל החברים הנפלאים שלי ותודה גם לנשמות הטובות שמסתובבות שם. הכל אהבה הא. #keepthesmile #keepplaying

A post shared by Ninet Tayeb (@n.tayeb) on