בן אל תבורי ואורטל עמר עוברים תקופה די טובה. כידוע, הם הצליחו ליישר את ההדורים אחרי לא מעט דרמות, אך לאורך כל הדרך הם ממשיכים להבהיר כי הם לא עושים קאמבק וכי הם שיקמו את מערכת היחסים עבור בנם המשותף, תו פרינס.

אורטל דיברה בפתיחות על הסולחה עם בן אל במגזין סוף השבוע של mako בשבוע שעבר והבהירה כשנשאלה על קאמבק כי: "זה לא מה שיגרום לנו לחזור ולפתח שוב רגש אחד לשנייה. זה מקרב ומרגיע את הרוחות, אבל מה שיכול לגרום לאנשים לחזור אחד לשנייה זה אם הם באמת רוצים את זה, רוצים את המשפחתיות הזו וניסו מספיק בחוץ בשביל להבין שזה הבית. אני לא חושבת שאנחנו שם עכשיו, לא יודעת מה יהיה בעתיד. גם לא חשבתי שאהיה פרודה עם ילד".

בן אל תבורי, אורטל עמר
קאמבק אין, דירה בגינדי אולי עוד תהיה. אורטל ובן אל | צילום: אסי עזר, אינסטגרם

לאור הדברים הללו, תארו לכם כמה הופתעו בעלי מקצוע שמוכרים דירה במגדלים החדשים שחברת גינדי בונה בימים אלה בשכונת יד אליהו בתל אביב כשבן אל ואורטל הגיעו יחד ביום שישי האחרון בשעות הצהריים על מנת לקבל פרטים לדירה לרכישה. השניים נכנסו יחד לפגישה, התרשמו והתעניינו בדירה.

אורטל עמר עשתה קארה
אולי תעזרי לנו גם למצוא דירה להשקעה? | צילום: אור גפן

בסביבתה של אורטל מספרים לנו כי אורטל ובן אל רק משקמים את מערכת היחסים ביניהם והם לא ביחד. היא הצטרפה אליו לפגישה כגורם המקשר שמכיר את האנשים הנכונים במקום.

עוד מוסיפים בסביבתה של אורטל כי הם לא מתכוונים לעבור לגור יחד ובסך הכל מדובר במתן עזרה מצידה לאחר ששמעה כי בן אל מחפש דירה להשקעה. מלבד בן אל ואורטל, הגיע איתם לפגישה חבר נוסף של הזמר שמעוניין לרכוש את הדירה ולהיכנס יחד איתו למהלך העסקי.

למרות שמדובר בעזרה ולא בדירה משותפת שהשניים מתכננים לעבור לגור בה, הלסת שלנו כנראה לא תיפול אם נשמע על קאמבק בקרוב - כי השניים בקשר טוב וחזק מתמיד. עד אז, נמשיך לעדכן בענייני הנדל"ן שמעסיקים את תבורי.