ראיון: רומי גיאור

בשבוע שעבר, ואחרי לא מעט דיווחים ושמועות על מצבו הבריאותי, הזמר שלומי שבת, שנדבק בנגיף הקורונה לפני כמה שבועות ואושפז, שוחרר מבית החולים וחזר לביתו לאחר שחל שיפור במצבו. הזמר ערך הבוקר (א') מסיבת עיתונאים בזום ודיבר על ההתמודדות עם המחלה בצל השמועות.

 "היו רגעים מאוד מאוד קשים", סיפר שלומי לכלי התקשורת והראה כי הוא עדיין נעזר באמצעים רפואיים על מנת לנשום, "תמיד אמרו לי שאני בסיכון וצריך לשמור על עצמי ובסוף זה אכן קרה לי ונדבקתי. מאוד פחדתי. קשה לי להגיד משהו אחר, מאוד פחדתי, זו האמת".

"אני עדיין לא נושם מאה אחוז לבד", המשיך שלומי, "אני ממש בדרך לחזור לעצמי אבל", הוא הרגיע. כשנשאל שלומי על מותו של יהודה בארקן מקורונה, הוא השיב כי: "אם לא הייתי חולה זה היה משפיע עליי מאוד. אני והוא התאשפזנו באותה תקופה פחות או יותר. לקחתי את זה קשה. היו רגעים שהייתי במצב של יהודה, איכשהו קרה לי נס. המון אנשים התפללו בשבילי".

שלומי שבת (צילום: החדשות12)
"פחדתי מאוד". שלומי שבת הבוקר | צילום: החדשות12

ממי נדבקת? האם נשמרת מספיק מהנגיף?

"קודם כל אני מרגיש טוב, באמת. פחדתי מהשאלה הזאת, זאת האמת. אני מעדיף לשמור על כבוד האדם ולא לפגוע בו, גם ככה יש לו ייסורי מצפון".

זה מישהו קרוב? משפחה?

"לא. נשמרתי מאוד וזה היה תוך כדי נסיעה למקום מסוים, גם המנהלת שלי הייתה איתי ונדבקה. הוא הרגיש שמתחיל משהו אבל לא ידע שהוא חולה"