היא עדיין תלמידת תיכון בת 17, אבל החיים של עדי פינס קיבלו טוויסט בעלילה בשנתיים האחרונות. אחותה הגדולה, עדן, הפכה לאחת הכוכבות הגדולות והמדוברות במדינה - דבר שהשפיע גם עליה, כצפוי.

עכשיו היא הולכת בדרכה של אחותה ועושה צעדים ראשונים בעולם הדוגמנות גם כן, עם קמפיין ראשון שקטפה של חברת FIX, לצד עומר נודלמן ועוד מספר דוגמניות.

שירה קורן גוטמן לפיקס, ינואר 2020
צילום: רפי דלויה

עדי הצטלמה בבגדי פנאי ולא בהלבשה תחתונה בשל גילה הצעיר, אך למרות שמדובר בנערה שעדיין לא סיימה תיכון - היא התמודדה עם כל השאלות ששאלנו אותה וענתה תשובות שלא היו מביישות גם את מי שנמצאות שנים בתעשיית הבידור.

"זו חוויה מאוד מאתגרת וכיפית", אמרה עדי כשנשאלה איך זה להיות אחות של עדן פינס, "זה קצת יותר להוכיח את עצמי ולהראות שגם אני פה וגם לי יש את הטאלנט. זה מאוד מרשים וכיף שכולם רואים את הטאלנט של אחותי".

עדי פינס, ינואר 2020
צילום: רפי דלויה

איך החברים מגיבים שאחותך כוכבת? יש כאלה שמחפשים את הקרבה יותר?

"יש כאלה שמחפשים את הקרבה ויש כאלה שמבטאים את זה במילים יותר כואבות, אם זה חרם שהיה עליי, אם זה כל מיני תגובות מעמודים פיקטיביים ושיחות ממספר חסוי או לצחוק לי בפרצוף כשאני עוברת בבית הספר".

כמה את ועדן קרובות?

"היא לגמרי אשת סודי, יודעת את הסודות הכי כמוסים שלי, החברה הכי טובה שלי. יש דברים שהיא עברה בגילי ועכשיו אני עוברת - היא עוזרת לי. היא ממש עוזרת לי".

לפני כמה שבועות הסרתן עוקב אחת מהשניה, מה קרה שם?

"אני הייתי בחו"ל אחרי יום די מפרך של הליכה היסטרית וקיבלתי לנייד שלי המון שיחות טלפון, הודעות, לינקים לכתבה... נכנסתי וראיתי שהוסר עוקב. ישר אני ועדן דיברנו, סידרנו את העניינים, החזרנו את העוקב אחת לשניה ולא היה שם כלום מלבד תקלה טכנית".

מה את חושבת על החבר של עדן, דור רפאלי?

"הוא מהמם, לב זהב".

זה יגמר בחתונה?

"אני לא יודעת אם זה יגמר בחתונה, אני מקווה שכן כי הוא עושה את אחותי מאושרת ולראות אותה ככה. הם זוג מהמם אבל מה שביניהם, ביניהם".

הספקת לפגוש את בר רפאלי?

לא הספקתי לפגוש אותה, אני חושבת שזה הכי שטויות, זה יקרה מתי שזה יקרה".

את מאושרת שאחותך הצטרפה למשפחה הזאת?

"לגמרי, אני מאושרת כשטוב לה".

את מתכוונת ללכת בעקבות אחותך ולדגמן במשרה מלאה?

"אני אוהבת את התחום שנכנסתי אליו עכשיו, אני כן חושבת לעשות את זה במשרה מלאה. אני רוצה תוך כדי ללמוד משחק, שזה מקצוע שתמיד עניין וסקרן אותי ויש לי שורה של דברים שאני רוצה להגשים".

עדן פינס
"היא עוזרת לי בהכל". עדן פינס | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדן פינס
שירה גוטמן ועדי פינס לפיקס, ינואר 2020
מתרגשת. פינס הצעירה | צילום: צינו פפראצי
שירה גוטמן ועדי פינס לפיקס, ינואר 2020
עושה את זה בענק. עדי בצילומי הקמפיין הראשון שלה | צילום: צינו פפראצי