בעיצומו של סכסוך עסקי מתוקשר בין אייל גולן לבין שותפו ב"ליאם הפקות", בני פרץ, הבוקר (א') יצאה הודעה מטעם החברה ובה נודע כי איתי לוי כבר לא מיוצג ע"י גולן. בשנת 2015 איתי חתם בחברה שבבעלות גולן, ולימים הפך לאחד הכוכבים הכי גדולים בישראל.

לאורך החודשים האחרונים בהם פורסמו לא מעט חילופי האשמות קשות בין גולן לפרץ, לוי ניסה לשדר כלפי חוץ כי הוא אינו בוחר בצד ותומך בשניהם במידה שווה, אך בפועל דובר לא פעם על אי הבנות בין לוי לגולן, כשרק לפני שלושה חודשים חגג גולן את יום הולדתו ולא שיתף את הברכה של איתי ברשתות החברתיות.

איתי לוי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של itaylevi7)
נפרד מאייל. לוי | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של itaylevi7

ב"ליאם הפקות" מיוצגים אמנים רבים, כשהבולטים ביניהם הם נסרין קדרי ולואי עלי. בצל הסכסוך בין הבעלים עדיין לא ידוע מה יהיה עתידם בחברה שפתח גולן בשנת 2006, וכעת הם משדרים עסקים כרגיל.

מאייל גולן נמסר: "כבר בתחילת הדרך זיהיתי את הפוטנציאל וצפיתי את ההצלחה של איתי לוי. הכמיהה להצלחה והנחישות שבערה בו בשילוב של עשייה ועבודה קשה יצרה הצלחה חסרת תקדים. אני מלא בגאווה שזכיתי ללוות את איתי ולהיות חלק בלתי נפרד מהדרך המופלאה שעבר ומההצלחה שלו. הצלחה שלו היא ללא ספק הצלחה שלי. אני אמשיך ללוות ולהיות לצידו בכל מה שיצטרך. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

מאיתי לוי נמסר: "בתום חמש שנים אני יוצא הבוקר לדרך חדשה, וכשאני מביט לאחור, אני נרגש ומודה לאנשים שהיו בשבילי. בראש ובראשונה אני מודה מעומק ליבי ל'ליאם הפקות' ולאייל גולן על דרך ארוכת השנים בה טרפנו את העולם. דרך של הצלחות וחוויות משותפות. לך, אייל היקר, אני מודה על הפרק המשמעותי הזה, אין לי ספק שנמשיך לשתף פעולה והחברות שלנו, שהיא מעל הכל רק תתחזק. זה יום מיוחד בשבילי- ושיהיה רק בהצלחה ובשורות טובות".

סיפור הסינדרלה של איתי לוי (צילום: חדשות 2)
"טרפנו יחד את העולם". לוי וגולן בתחילת הדרך | צילום: חדשות 2