סוף השבוע האחרון בחייה של ליהיא גרינר, כמו ימים רבים אחרים, היה מלא גם הוא ברעש וטוקבקים. הפעם על הכוונת של גרינר עמד לא אחר מכוכב הריאליטי ונהג המונית, לירון טילטיל, שהתארח יחד איתה בתכנית ובה דיברו השניים על דיירי "האח הגדול".

לדבריה של ליהיא, היא ניסתה להרים לג'וזי, חברה הטוב עוד מימי "הישרדות" וציינה באולפן ליד טילטיל שיהודה יצחקוב מכיר לה את אלירז שדה כשהיה צעיר. כשדיברה על יהודה, הרוחות בין ליהיא לטילטיל באולפן התלהטו. "טילטיל יצא עליי!", היא סיפרה בעת שצילמה את עצמה נוהגת בחזרה מהאולפן, "הוא התחיל להגיד לי מול כולם 'מה פתאום' וכאלה. אמרתי לו 'מה אתה נכנס לי בדברים? תן לי להביע את הדעה שלי'".

"טילטיל התחיל לצאת עלי ולעשות רעש, זה היה כזה מיותר", המשיכה גרינר לספר בזעם. "הוא אומר לי 'מי את?'. מה זה מי אני? מי אתה? ועוד עוד הוא אומר לי 'אני בן 46!'. מה אכפת לי? מה אין בני 50 שמתנהגים כמו בני 20? לא מתפרצים ככה כשאני מדברת, בטח לא כשאני מדברת על ג'וזי ומרימה לג'וזי. זאת התנשאות! זה פשוט בלתי נסבל".

"אני לא אוהבת את ההתנשאות הזו", הוסיפה גרינר. "וזה מה שקרה לטילטיל, אני מרגישה שהוא התנשא עליי. לא מתפרצים ככה בזמן שאני מדברת, בטח לא כשאני מדברת על ג'וזי ומרימה לו ואתה רוצה ללקק למישהו אחר. ועוד טילטיל אומר לי שאני מתלהבת, ממה אני מתלהבת? בחיים שלי לא אמרתי לבן אדם 'למה מי אתה'. זה הכי מתאים לי, כן? אני אומרת דברים יותר גרועים אפילו. אבל זה משהו שאני לא אגיד בחיים, כולנו בני אדם".

ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר)
"הוא התנשא עליי, מי הוא חושב שהוא?". גרינר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

כשהסרטון המדובר עלה של ליהיא מדברת על טילטיל עלה לעמוד האינסטגרם של "ישראל בידור", מיהרה החברה הטובה, רוסלנה רודינה, לצאת להגנתו. "הוא האדם עם הלב הכי ענק שיש שלא עושה לאף אחד רע. רק טוב עושה לאנשים, מאחלת לך שתזכי להכיר חבר כזה טוב כמו טילטיל במקום כל הזמן לחפש כותרות ולטנף על אנשים ללא סיבה. זה כבר לא מצחיק וזו ההתנהגות הכי מביכה שיש וממש עצוב לי שאת מקבלת במה כזו גדולה כדי לרדת על אנשים ולעשות פרובוקציות שלא באמת מעניינות אנשים". כזכור, גרינר הסתכסכה גם עם רודינה בשנה החולפת, כשרגע לפני צילומי "גולסטאריות" גילתה שרוסלנה מרוויחה יותר ממנה ואמרה ברדיו: "למה שתרוויח יותר ממני? כי היא המליטה תינוק לאייל גולן?".

אם זה לא מספיק, גרינר פתחה חזית נוספת עם עמרי בן נתן, שיצא גם הוא להגנת טילטיל. "אחותי, אני עף על הצחוקים שלך, אבל יש צחוק ויש חלאס", כתב בן נתן בתגובה לגרינר. "גם אם הוא סתר אותך והתפרץ ולא משנה מה... טילטיל הוא הראשון להגן על כולם הראשון להרים את כולם ולתת להם מקום עליו את בוחרת לצאת מול כל העולם, לדעתי טעית פה". גרינר לא חסכה בתשובתה לבן נתן וכתבה לו: "אם לא הייתי מדברת בסטורי כנראה שלא היו רואים את זה בתוכנית בכלל. הכל בסדר נשמה. תסתכל על החבר שלך צוחק עליי ומנסה לרדת עליי. Shut the fuck up Omri".

בן נתן לא חסך בתגובה והחליט לענות לליהיא בסטורי לעיני כל: "תראי, ליהיא, לפנות אליי את תמיד מוזמנת, אבל להגיד לי 'Shut the fuck up'? זה כבר סיפור אחר. אני יכול להגיד עלייך הרבה ולספר כמה את מביכה את עצמך ואת הילדים שלך בהתנהגות חסרת המעצורים שלך, אני יכול, אבל אני לא רוצה. אני מכיר את בעלך, הוא בחור טוב, אז אני אחסוך לך ואמליץ לך שלא לפנות אליי בשום צורה ובשום אופן".

מטילטיל נמסר בתגובה: "אני לא מעוניין להגיב לניסיון לייצר דרמה איפה שאין. מעולם לא פגעתי באיש ולא לכלכתי על אף אחד ואין לי כוונה להתחיל עכשיו. ליהיא טענה שאומרים לי באוזניה בשידור לפגוע בה, אז לגבי זה אסביר שאני משתמש באוזניה בגלל לקות שמיעה שאני סובל ממנה. באוזניה אני שומע את ה-vtr שמעבירים תוך כדי שידור ואת האנשים שעולים לזום במשחק שאני מעביר (משחק בשם הקרב על הבית), וחבל לי שמשתמשים במוגבלות שלי כדי לקדם אינטרסים אישיים".

 

עמרי בן נתן ומעיין אשכנזי בהשקת אייקון. דצמבר 2020 (צילום: אביב חופי,  יח"צ)
ביקש מליהיא שלא לפנות אליו. בן נתן | צילום: אביב חופי, יח"צ