ליהיא גרינר עומדת בעין הסערה בימים האחרונים לאחר שהתבטאה על האסון במירון בו נהרגו 45 בני אדם במהלך תפילות ל"ג בעומר ההמוניות. גרינר, מי מכם שפספס ולא היה מחובר למדיה בימים האחרונים, אמרה בסרטונים שנמחקו כי: "מה זה? פסיכים, מה קרה? התפללתם יפה מאוד, ואוו, תראו מה עשיתם. לא ראיתי חיות כאלה".

על אף שהתנצלה בדמעות ואמרה כי היא מתחרטת על הטיימינג על הדברים שאמרה בלהט הרגע, ליהיא ממשיכה לקבל תגובות ואיומים למספר הטלפון שלה. אתמול (ב') היא החליטה למחוק את חשבון האינסטגרם שלה, אותו נטשו קרוב ל-10 אלף עוקבים בפחות משלושה ימים.

היום (ג') התבטא ירון אילן בתכנית הרדיו שלו נגד גרינר, ולפי מקורבים, היא שוקלת לפנות להליך משפטי על הדברים שאמר עליה השדרן בשידור חי. ""לא צריך אפילו להזכיר אותה, את הביזיון הזה", נאמר בתכנית של ירון אילן. "אתה מאמין לי שזו פעם ראשונה שהגבתי בפוסט שראיתי את האישה הצרת מוח הזו?", אמר ירון בשידור. "אני אגיד לך מה מרגיז אותי. הפכנו להיות מדינה שלוקחת אנשים שאין בהם כלום - שום תרומה משמעותית לתרבות או לבידור ובטח לא באמנות. בכל האייטמים, במקום להתעסק במי היו האנשים שנפטרו, התעסקו בטיפשה הזאת".

 ליהיא גרינר סירבה להגיב לידיעה.