כשבוע עבר מאז שסיפרנו לכם לראשונה על המשבר הקשה בין אייל גולן ודניאל גרינברג, משבר שהעמיד אותם לראשונה בזוגיות על פתחם של גירושים. מאז התגלה שאחותה של דניאל, קארין, חלתה בקורונה, דניאל ומיאל נכנסו לבידוד ועזבו את בית המשפחה ברחובות, וכעת, אחרי שקיבלו תוצאה שלילית ויצאו מבידוד – אייל ודניאל נצפו לראשונה ביחד.

הבוקר סיפרנו לכם שבצל המשבר החריף בזוגיות של השניים, דניאל החליטה לחזור לבית המשותף שהיא חולקת עם אייל, ולהמשיך בשגרת חייהם רגע לפני הלידה של בנם השני. הערב בני הזוג הגיעו יחד לחגיגת יום ההולדת של סמנכ"ל חברת אריאל, חיים אלדר, שנערכו בביץ׳ קלאב עם עשרות נוכחים, ואת הערב הם העבירו זה לצד זו אחרי ימים ארוכים בנפרד. 

אייל גולן ודניאל גרינברג באירוע בצל המשבר (צילום: פרטי)
לראשונה הם ביחד. אייל ודניאל | צילום: פרטי
אייל גולן ודניאל גרינברג באירוע בצל המשבר (צילום: פרטי)
בשבוע שעבר סיפרנו לכם כי הזוג על סף גירושים. אייל ודניאל | צילום: פרטי

נוכחים במקום מספרים כי השניים משדרים עסקים כרגיל. "הם הגיעו ביחד וישבו אחד ליד השניה. הם ניסו להראות שהכל בסדר בניהם", סיפר אדם ששהה עם השניים. "הם לא הסגירו דבר ממה שעובר עליהם באמת".

כזכור, מקורבים לזוג סיפרו לנו שאייל ודניאל נמצאים בעיצומו של משבר קשה בזוגיות, והאפשרות של גירושים ללא ספק עומדת על הפרק. "כבר שבועות שחפציה של דניאל ארוזים במזוודות בבית והיא עם רגל אחת בחוץ, אבל כל פעם, מסיבות שונות, היא נשארת והשניים ממשיכים בשגרה. המריבות שלהם הן בעיקר בנושא האמון", סיפר חבר של השניים. "במשך שנתיים דניאל סופגת התנהגות שלא מכבדת אישה ובטח לא אישה בהריון וכל מי שקרוב אליהם כבר שמע מהם על אפשרות של גירושים".

אייל גולן ודניאל גרינברג בצל המשבר (צילום: פרטי)
חוגגים. אייל גולן ודניאל גרינברג | צילום: פרטי