צילומי העונה הנוכחית של "גולסטאריות" עוד לא הסתיימו וכבר סיפקו רגעים שלא נשכח הרבה מאוד זמן בעולם הבידור. אחרי שליהיא גרינר ביטלה את השתתפותה בעונה הזו ופתחה חזית מול רוסלנה רודינה ואורטל עמר, מאיה בוסקילה הספיקה להיפצע וגם רוסלנה עברה סדרת בדיקות בעקבות פציעה שהתרחשה במהלך הצילומים.

אם כל זה לא מספיק, אז אתמול (ג') קיבלו בנות העונה הנוכחית הפתעה מרעננת: באחת המשימות הגיעו להשתתף ליאם גולן ואלירז שדה כאורחים בתכנית. אלירז וליאם, כמובן, פגשו את רוסלנה והשלימו פערים - אך מי שבלט בהיעדרו הוא כמובן אייל גולן, מי שמזוהה עם התכנית והפך לחלק בלתי נפרד ממנה לאחר שהשתתף במספר עונות.

העובדה שאייל לא יתארח בעונה הנוכחית היא לא מקרית, כך לפחות מבהירים יודעי דבר. אייל הוא דמות בולטת בתכנית הזו בשנים האחרונות והתארח לא פעם במשימות שונות. רק בעונה הקודמת של "גולסטאריות", כזכור, הוא הגיע כשופט אורח, כשאחת המתמודדות הייתה אשתו, דניאל גרינברג. בעונה הזו, כך מספרים לנו, רוסלנה ואנשיה דאגו להכניס סעיף מפורט לחוזה שנסגר מול ההפקה וקשור לאייל.

רוסלנה רודינה בראיון, נובמבר 2020 (צילום: דניאל אלרם סיטי)
כמו שמרגי אומר - זה אסור. רוסלנה רודינה | צילום: דניאל אלרם סיטי

"רוסלנה ידעה שזה מאוד אפשרי שאייל יגיע להתארח באחת המשימות כמו בעונה הקודמת, לכן היא נערכה מראש", מסביר מקורב. "היא לא רוצה ולא בנויה שיעשו כותרות על הגב שלה ובשם הרייטינג יאחדו ביניהם בפריים אחד, לכן היא והמנהלים שלה דאגו שזה יהיה כתוב בחוזה שאייל לא יכול להתארח".

"בהפקה הבינו שהם לא יכולים להביא את אייל, אז להביא את אלירז וליאם, מבחינת התכנית, זה הכי קרוב למפגש פסגה בין רוסלנה לאייל. מפגש שהם היו רוצים להשיג. ליאם ואלירז זו הקרבה המשפחתית הכי קרובה אליה, ואת זה רוסלנה לא ציינה כמשהו שהיא לא מוכנה שיקרה בעונה".

מהפקת גולסטאריות בחרו שלא להגיב לידיעה.

 

מסוכנות יולי, המייצגת את רוסלנה רודינה, נמסר: "אין תגובה".

 

אייל גולן ודניאל גרינברג מעלים הילוך (צילום: מתוך ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת)
הפעם הוא לא ישתתף. אייל גולן ודניאל גרינברג | צילום: מתוך ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת