מי שעוקב אחר אלין כהן ובני משפחתה ודאי הבחין בתיעוד שהם מפרסמים מתוך צילומי הסדרה החדשה, "אבאל'ה", שעתידה לצאת ב-HOT בחודשים הקרובים. הקונספט די פשוט: אמא של אלין, מירי, עזבה את הבית לתקופת הצילומים ואלין ובני משפחתה מתעדים כיצד הם מסתדרים ללא האם, שאחראית על כל תפקוד הבית.

בזמן שהפקת התכנית שלחה את מירי לבידוד בבית מלון ושאר בני המשפחה מצטלמים לסדרה בביתם, היא שיתפה לא פעם בסטורי עד כמה קשה לה הניתוק והמרחק מהילדים ומבן זוגה. "אני חוזרת מחר לבית", סיפרה מירי בסטורי שהעלתה, "אני כאן כבר חמישה ימים, לבד. אמנם חברות באו לראות אותי ואמא שלי ואחותי הגיעו גם, אבל ישנתי לבד ואני לבד כאן. אני מתגעגעת למשפחה שלי, לילדים, לנכדות שלי. ראיתי בסטורי שהם מעלים כל מיני דברים ומעדכנים, אבל זה קשה. אני לא שם, אני לא איתם. אני לא לידם על מנת לייעץ להם ולהביע את דעתי ולשמוע מה הם חווים ומה הם מרגישים".

View this post on Instagram

Me and my girl @aline_cohenn

A post shared by Miri Cohen (@miri_cohenn_) on

"אני לא יודעת אם כיף להם? טוב להם? רע להם? הם אכלו? כל אמא הייתה מרגישה כמוני", המשיכה מירי. "אני חושבת על זה שמחר אני חוזרת אליהם וחוזרת לבית ואני מאושרת", סיכמה.

למרות שעוקביה של מירי קיבלו רושם שבתקופת הצילומים היא התנתקה לגמרי מבני משפחתה כפי שהיא סיפרה ברשת, בפועל, כנראה, המצב קצת שונה. בסטורי שפרסמה אחת מחברותיה של מירי, שמעו ברקע את קולה של מירי האם אומרת "תראו לי את איימי, היי איימי!". איימי, מי מכם שלא יודע, זו נכדתה של מירי.

זמן קצר אחרי שהסטורי עלה, אותה חברה מחקה את הסרטון ופרסמה אותו מחדש ללא סאונד, ככל הנראה על מנת שלא ישמעו שמירי משוחחת עם בני משפחתה בשיחות וידאו. עם זאת, הפקת התכנית דווקא מנסה להסביר כי לא קיים חוק בו היא לא יכולה לדבר עם בני המשפחה בזמן הצילומים, למרות שרבים מהעוקבים חשבו והבינו כך.

מסוכנות ADD נמסר בתגובה: "אנו מודים על ההתעניינות הרבה בסדרת הריאליטי ‘אבאלה׳ שתשודר ב-HOT ובפרט סביב משפחת כהן. הקונספט הוא שאסור לפגוש את המשפחה למשך שבוע, אך כן מותר לשוחח. השיחות גם מתועדות לסדרה, כך שהכל מתנהל כשורה".